Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

door
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club Brugge naar voren als titelfavoriet. Aan de vooravond van de play-offs kreeg de landskampioen alvast uitstekend nieuws uit de ziekenboeg.

Tenzij er nog iets gebeurt met een van de internationals staat er in Westkapelle momenteel alleen nog een vraagteken achter de namen van Bjorn Meijer en Joaquin Seys, die de interlandbreak konden gebruiken om stappen te zetten in hun revalidatie. Behoudens een verrassing is die laatste zondag tegen Anderlecht opnieuw van de partij.

LEES OOK: 'Mokerslag Hayen: sleutelpion onverwacht weg bij Club'

Mignolet opgelapt

Nicky Hayen kan dan ook gewoon rekenen op doelman Simon Mignolet. Nochtans moest de voormalige Gouden Schoen op de slotspeeldag van de reguliere competitie met de ambulance worden afgevoerd na een serieuze botsing met Charleroi-rechtsachter Jeremy Petris. Achteraf bleek dat Mignolet een hersenschudding had opgelopen.

Even werd er daarom getwijfeld of hij tijdig opgelapt zou geraken voor de start van de play-offs, maar nadat hij dinsdag voor het eerst weer op het oefenveld stond bevestigt de ex-Rode Duivel nu ook zelf aan Sporza dat hij helemaal klaar is voor de strijd. "Mijn eerste training is goed verlopen. Het was een weekje verplichte rust", klinkt het.

Jackers staat klaar

"Maar ik was heel erg blij met hoe het voelde, dus ik heb er alle vertrouwen in om de rest van de week weer af te werken. Ik heb absoluut geen last meer. De interlandbreak kwam op een gelegen moment om het even wat rustiger aan te doen. Ik voel me goed", staat Mignolet dus paraat om zijn vaste stek tussen de palen opnieuw in te nemen.

"Ik heb al bij al weinig last of hoofdpijn gehad en ben absoluut klaar voor de play-offs. Ik moet natuurlijk nog de rest van de week doorkomen en de play-offs duren lang, maar op dit moment heb ik er wel een goed oog in", besluit het ervaren sluitstuk, wiens doublure Nordin Jackers de komende weken dus toch maar best bij de pinken blijft.

Jackers is de beste reservedoelman in de JPL

Meest recent

De Bruyne: "Of ik naar Anderlecht kon?"

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

89
89
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

97
97
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

129
129
FCV Dender heeft hoofdcoach beet: Club Brugge baalt

De kogel is door de kerk: FCV Dender heeft zijn nieuwe trainer beet. Na het vertrek van Vincent ...

147
147
Geen Conte of Mourinho: "Kompany mijn beste coach ooit"

Hoe vaak zou Wouter Vandenhaute nog terugdenken aan mei 2022? Toen RSC Anderlecht en Vincent Kompany ...

236
236
'De Condé maakt reputatie wéér waar met topdeal'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

283
283
'Lewandowski weigert absolute monsteraanbieding'

Robert Lewandowski is een van de beste centrumspitsen van de afgelopen twintig jaar. Bij Bayern ...

51
51
'Toptransfers in de maak: Insigne én Simic'

Bij RSC Anderlecht bakten Olivier Renard en Tim Borguet er voorlopig heel weinig van aan uitgaande ...

311
311
'Schoktransfer: Zidane geeft 'jawoord' aan topclub'

Zinedine Zidane is een raadsel. De Fransman boekte geweldige successen bij Real Madrid, maar ...

218
218
'Toptransfer voor Denayer, Trossard zegt 'neen''

In Turkije is de mercato nog open en dat opent de deur voor nog een aantal toptransfers. Zo beweegt ...

100
100
De Mil lacht tanden bloot na volgende Charleroi-transfer

Sporting Charleroi verloor deze zomer heel wat kwaliteit, wat ook te merken is aan de start van het ...

50
50
KV Mechelen pakt uit: 'opvolger Schoofs' tekent tot 2029

Maandag eindigt ook in België de zomerse transferperiode. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro ...

88
88
Legear doet drastische Vanaken-uitspraak: "Zo zijn er nog bij Club"

Club Brugge-aanvoerder Hans Vanaken werd lange tijd genegeerd bij de nationale ploeg. Maar sinds ...

875
875
Barcelona stuurt middenvelder per direct de laan uit

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

131
131
Gent kondigt Skoras aan: "Deze club terugbrengen naar top"

Daags voordat de transfermarkt ook in België weer achter slot en grendel gaat, is een ...

265
265
'Mokerslag Hayen: sleutelpion onverwacht weg bij Club'

Bij Club Brugge kijkt men nu al reikhalzend uit naar de start van de League Phase in de ...

535
535
TRANSFERUURTJE: 'Stunttransfer Anderlecht, tweetal weg bij Club'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

505
505
Garcia vloekt: Rode Duivels incasseren dubbele opdoffer

Na de klinkende zege tegen Liechtenstein moeten de Rode Duivels zondag ook Kazachstan door de ...

246
246
'Renard onder druk: Anderlecht misloopt toptargets'

Terwijl de bestuurscrisis de aandacht opeist mogen we ook op de mercato nog beweging verwachten bij ...

329
329
Kat en Dries verwelkomen zusje voor Ciro: dit is de naam

Dries Mertens en Kat Kerkhofs hebben er al drukke maanden opzitten. Hun leven stond in het teken van ...

183
183
'Done deal: AA Gent profiteert van solden bij Club Brugge'

"Met deze kern willen we de Champions League in", spraken de bazen van Club Brugge in koor na de ...

555
555
"Het einde" bij Tessa Wullaert: fans in totale verwarring

Met een carrière die bol staat van records, successen en onvermoeibare inzet, behoort Tessa ...

168
168
Vandenhaute verbaast: aandelen Anderlecht te koop?

In een bijzondere Raad van Bestuur werd Wouter Vandenhaute vrijdag uit zijn functie als voorzitter ...

780
780
'KV Mechelen legt pittige som op tafel voor aanwinst'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

649
649
Het echte probleem ligt bloot: Seys-dossier ontploft

Een lichte spierhinder, buiten de selectie gehouden, en nu is het ook zeker: Joaquin Seys haalt ...

367
367

Meer sportnieuws