Standard en ziek Antwerp vechten armtierig 'spektakel' uit

door
Standard en ziek Antwerp vechten armtierig 'spektakel' uit

Het ontslag van Jonas De Roeck brengt voorlopig geen zoden aan de dijk bij Antwerp. The Great Old speelde opnieuw een zielloze partij op Sclessin, waar Standard nog het meest aanspraak maakte op de overwinning. Finaal sloten beide ploegen de reguliere competitie af met een puntendeling.

Zowel Standard als Antwerp begonnen met een zuur gevoel aan de slotspeeldag. De Rouches verspeelden vorige week hun laatste kans op de Champions' Play-Offs, The Great Old zag het debuut van Ulderink verpest tegen AA Gent. Leko bracht vandaag onder meer Ngoy, Bolingoli, Karamoko en Zeqiri aan de aftrap, Doumbia nam bij Antwerp dan weer de plaats in van Praet.

LEES OOK: Croky Cup: Club haalt uit, Antwerp en Union zonder problemen

Rouches en Great Old blijven in zelfde bedje ziek

De thuisploeg begon met veel aanvallende intenties, al zorgden die voor weinig concreet gevaar. Op het kwartier was het zelfs Bazunu die een eerste keer alert moest zijn toen Bolingoli ei zo na in eigen doel besloot. Standard bleef nadien de ploeg die het meeste de wil toonde om te winnen, al waren er amper kansen te zien op Sclessin. 

Op slag van rust besloot Camara vanuit een scherpe hoek op Lammens, de thuisspeler werd echter afgevlagd vanwege buitenspel. Aan de overzijde kon Chery van dichtbij dan weer net niet besluiten. Halfweg stond het na een flauwe pot nog 0-0.

Sclessin sukkelt in zonnige winterslaap

Kregen we een ander Antwerp na rust? De jonge Andreas Verstraeten werd alvast het veld ingestuurd, Benitez bleef achter in de kleedkamer. The Great Old zorgde ook voor een eerste moment van 'opwinding', na tien minuten spelen had Bazunu wat moeite met een afstandsschot van Chery.

Ook na de pauze was het lange tijd wachten op kansen. Halfweg de tweede periode knalde Eckert Ayensa vanuit de volley een meter of twee naast. Standard joeg nog het meeste op de winning goal, op een dik kwartier van het einde pakte Lammens uitstekend bij een kopbal van invaller Hountondji en in de slotfase botste Eckert Ayensa vanuit een scherpe hoek op de Antwerpse doelman. Het bleef bij een doelpuntenloos gelijkspel op Sclessin na een draak van een wedstrijd.

Haalt Antwerp volgens u nog een Europees ticket?

Meest recent

Cisse Sandra roept ferm statement bij Club Brugge

Club Brugge won in de Croky Cup probleemloos van Eendracht Aalst-Lede. Uiteraard was de vicekampioen ...

51
51
Bondscoach spreekt duidelijke taal na De Cat-perikelen

Het WK U17 staat voor de deur en de selectie van bondscoach Bob Browaeys behoort tot ...

62
62
Loting Croky Cup: interessante affiches in 1/8e finale

De 1/16e finale van de Croky Cup is volledig afgewerkt. De afgelopen dagen werden alle wedstrijden ...

254
254
Lokeren reageert verrassend op Nainggolan-bom

Radja Nainggolan staat weer in het oog van de storm. De middenvelder was nog maar net in de Slimste ...

66
66
Croky Cup: KAA Gent vlamt, toch nog grote verrassing

De laatste wedstrijden van de 1/16e finale van de Croky Cup zijn afgewerkt. De afgelopen twee dagen ...

78
78
Waalse derby op scherp: Standard maakt korte metten met fans

Komende speeldag staat de Waalse derby tussen Standard Luik en Sporting Charleroi op het programma. ...

66
66
Opmerkelijk: Club Brugge-toppers gespot bij andere club

Club Brugge won gisteren met 6-1 in de beker tegen Eendracht Aalst-Lede en vanavond worden er nog ...

104
104
Benteke en Cuypers verdienen pak meer dan supersterren

De Major League Soccer heeft de laatste jaren aan populariteit gewonnen. De komst van Lionel Messi ...

43
43
Lukaku gaat "als een gek" tekeer: "Dat was de prikkel"

Romelu Lukaku staat bijna weer terug op een veld. De Rode Duivel raakte geblesseerd aan het begin ...

50
50
Hayen keert kar: wissel van de wacht bij Club Brugge?

In de 1/8 finale van de Croky Cup maakte Club Brugge woensdag gemakkelijk komaf met Eendracht Aalst. ...

290
290
Renard in paniek: Anderlecht betaalt dure blunder cash

In de 1/8 finale van de Croky Cup won RSC Anderlecht dinsdag met 2-0 van derdeklasser KVK Ninove, ...

262
262
'Overmars draait overuren: toptarget Antwerp al bekend'

Een zucht van opluchting woensdag op de Bosuil, waar Antwerp zich dankzij een 3-1 zege tegen ...

168
168
Roda JC geeft nog een transfervrije Belg onderdak

Al jaren zoeken heel wat Belgische spelers hun heil in de Nederlandse tweede klasse als ze in eigen ...

17
17
Leko verrast: laatste kans voor dure flop?

Donderdagavond staan nog de laatste wedstrijden in de zestiende finales van de Croky Cup op het ...

44
44
Opmerkelijke statistiek: Jonge Duivels favoriet op WK?

De selectie van de Jonge Duivels is donderdag afgereisd naar Qatar, want daar werken ze in november ...

142
142
Openda heeft zijn nieuwe trainer bij Juventus beet

Loïs Openda heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan zijn toptransfer naar Juventus. ...

32
32
'Bayern bedient Kompany op wenken: deal met Feyenoord'

Bayern München blijft dit seizoen alles aan flarden spelen. Het pakte deze week in de beker ...

100
100
'Terugkeer nadert: Lukaku zet belangrijke stap'

De komende weken zal Napoli even Belgenloos zijn. Kevin De Bruyne viel vorig weekend in de kraker ...

44
44
Italië ontploft: De Bruyne-drama neemt bizarre wending

Het De Bruyne-drama krijgt een onverwacht, pijnlijk staartje. De blessure van KDB blijkt meer dan ...

326
326
'Code rood bij Club Brugge: Hayen verleid door Celtic'

Na een wisselvallige start van het seizoen komt Club Brugge alvast wat de resultaten betreft stilaan ...

308
308
'Liedje is uitgezongen’-Gijp en Derksen gaan los op Borsato

Wat ooit begon als het verhaal van een van Nederlands meest geliefde zangers, is uitgedraaid op een ...

69
69
'Anderlecht hakt knoop door: bekerheld mag beschikken'

RSC Anderlecht liet zich in de 1/16 finale van de Croky Cup niet verrassen door KVK Ninove, maar van ...

407
407
Vermant dropt hint: knaltransfer op til bij Club Brugge

Na de recente 12 op 12 in de competitie plaatste Club Brugge zich logischerwijs ook voor de 1/8 ...

503
503
Mokerslag voor Nainggolan: 'Parket eist doorverwijzing'

Hij dook nog op in De Slimste Mens ter Wereld als de goedlachse ex-Rode Duivel met lef en ...

140
140
Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Antwerp weet weer wat winnen is. Na de schamele twee op 21 in de competitie tankte het stamnummer ...

178
178

Meer sportnieuws