'Club Brugge op recordjacht: transfer van 45 à 50 miljoen'

door
'Club Brugge op recordjacht: transfer van 45 à 50 miljoen'

Club Brugge nam woensdagavond afscheid van de Champions League met een 3-0-nederlaag tegen Aston Villa. In de tribunes van Villa Park tekenden andermaal een pak Europese scouts present. Een aantal daarvan waren aanwezig met de specifieke opdracht om Joel Ordoñez te bekijken.

Met zijn knappe campagne in het Kampioenenbal wist Club niet alleen een enorme som aan prijzengeld binnen te rijven. Ook de marktwaarde van verschillende spelers kregen een aanzienlijke boost. En bij een aantal van de sterkhouders kan dat komende zomer al meteen verzilverd worden.

Beresterk seizoen Ordoñez

Enkele jongens lijken immers klaar voor een stapje hogerop zoals Maxim De Cuyper en Raphael Onyedika. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Maar vooral de gegeerde Joel Ordoñez lijkt zich te mogen opmaken voor een mooie transfer.

Woensdag viel Ordoñez weliswaar geblesseerd uit. Maar tot zijn wissel speelde De Ecuadoraan opnieuw een sterke partij. Villa-spits Olie Watkins, toch niet van de minste, zag bij momenten sterretjes tegenover de Brugse beer. En voor Ordoñez was het een ideaal moment om zo'n knappe prestatie neer te zetten.

Transferclash in Premier League

Het populaire clubmedium Empire of the Kop meldt namelijk dat Liverpool FC zijn scouts had uitgestuurd om de verdediger van dichtbij te bekijken. De Reds tonen dan ook al een tijdje interesse en lijken dus een tandje bij te steken in het dossier. Overigens zaten ook afgevaardigden van Chelsea FC, Brighton and Hove Albion en Newcastle United in de tribunes voor Ordoñez, terwijl Aston Villa eveneens geïnteresseerd is. Voor Club komt die belangstelling uit de kapitaalkrachtige Premier League alvast goed uit. Het genoemde medium beweert immers dat Blauw-Zwart mikt op 45 à 50 miljoen euro. Dat zou een absoluut record zijn voor een Belgische club.

POLL: Ordoñez is momenteel één van de drie beste verdedigers in België ...

Meest recent

‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

0
0
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

28
28
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

22
22
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

67
67
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

38
38
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

41
41
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

68
68
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

43
43
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

380
380
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

84
84
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

77
77
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

240
240
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

102
102
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

83
83
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

231
231
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

598
598
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

877
877
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

220
220
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

835
835
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

487
487

Meer sportnieuws