'Juventus plant drie zéér straffe zomertransfers'

door
'Juventus plant drie zéér straffe zomertransfers'

Juventus is al jaren geen Europese top meer, dat bleek nog maar eens in de matchen tegen ploegen zoals Club Brugge en PSV. De Oude Dame is wel nog als outsider aanwezig in de Italiaanse titelstrijd, maar ze weten ook dat er meer kwaliteit bij moet komen. De geruchtenmolen draait op volle toeren.

LEES OOK: Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Hancko

Juventus wil defensief toeslaan. David Hancko zou op weg zijn naar Turijn. De sterkhouder van Feyenoord zou voor ongeveer 22 miljoen euro de overstap gaan maken naar de Serie A. Daarnaast wil Juve nog twee grote namen halen.

Zo staat Sandro Tonali heel hoog op het verlanglijstje. De middenvelder wil de Premier League graag verlaten en terugkeren naar Italië. Juventus wil van hem dé draaischijf maken op het middenveld. Daar ontbreekt het toch aan kwaliteit. 

Tonali en Osimhen

Dat kunnen we ook zeggen van de aanval. Randal Kolo Muani willen ze dolgraag nog een jaar huren van PSG, maar dat is niet genoeg. Er moet nog een topspits bij. Daarom denken ze aan Victor Osimhen, die in het verleden grote sier maakte bij Napoli en nu smaakmaker is bij Galatasaray.

Dat zijn echter héél dure dossiers en daarom houdt Juventus ook andere aanvallende pionnen in de gaten. Jonathan David (ex-AA Gent) is er daar één van, maar hij is einde contract bij Lille OSC en zowat de hele Premier League wil hem.

Daarom staan ook spelers als Benjamin Sesko van RB Leipzig (ook gewild door Arsenal) en Ademola Lookman van Atalanta op de radar. Spelers als Dusan Vlahovic en Arkadiusz Milik weten ook dat ze Turijn mogen verlaten.

Gaat Juventus uithalen op de transfermarkt?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

43
43
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

58
58
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

28
28
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

61
61
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

255
255
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

294
294
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

189
189
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

219
219
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

254
254
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

495
495
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

99
99
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

160
160
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

211
211
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

114
114
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

62
62
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

166
166
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

52
52
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

230
230
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

149
149
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

628
628

Meer sportnieuws