Cercle Brugge kent tegenstander in Conference League

door
Cercle Brugge kent tegenstander in Conference League

Er zijn nog twee Belgische clubs actief in Europa. Club Brugge in de Champions League en Cercle Brugge in de Conference League. Blauw-Zwart werd tegen het Engelse Aston Villa geloot en ook Groen-Zwart kent nu zijn tegenstander in de Conference League.

Cercle Brugge plaatste zich voor de laatste zestien van de Conference League door zeer verrassend en op de slotspeeldag de top acht van de groepsfase te halen. Nu werd het in het Zwitserse Nyon tegen Jagiellonia Bialystok geloot. 

Onbekende naam 

Cercle Brugge kon tegen Molde of Jagiellonia Bialystok uitkomen. Die eerste schakelde Groen-Zwart nog uit in de voorrondes van de Europa League eerder dit seizoen. De Noren wonnen in de tussenronde van het Ierse Shamrock Rovers na strafschoppen. Het seizoen in Noorwegen is overigens nog niet begonnen.

De andere optie was de nummer twee van Polen, Jagiellonia Bialystok. In de tussenronde versloegen de Polen het Servische Backa Topola. Molde ging overigens in de groepsfase met 3-0 onderuit tegen Bialystok. Uiteindelijk werd de Poolse 'onbekende naam' geloot. De heenmatch zal in Polen plaatsvinden en de terugmatch in het Jan Breydelstadion. 

Kwartfinale bekend

De twee Brugse teams zijn nog als enige Belgische clubs aanwezig in Europa. Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Aston Villa. Eerder dit seizoen wonnen Nicky Hayen en consorten al in de groepsfase van Youri Tielemans en Amadou Onana.

De volgende ronde wacht mogelijk Liverpool of PSG in de Champions League. Als Cercle de Poolse club weet uit te schakelen dan wacht de winnaar van de clash tussen het Spaanse Real Betis en het Portugese Vitoria SC

JOUW MENING TELT:
Een haalbare kaart voor Cercle Brugge?

Meest recent

'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

13
13
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

54
54
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

54
54
WK Clubs: Messi opgelucht na sensationele fase, Atlético in nesten

In de Verenigde Staten wordt momenteel het gloednieuwe WK voor clubteams afgewerkt. In Groep A kon ...

28
28
'Vanden Borre duikt plots op bij Belgische eersteklasser'

Anthony Vanden Borre was de voorbije jaren wat van de radar verdwenen. Maar de 29-voudige Rode ...

135
135
'Club zet zich schrap: nieuwe transferontwikkeling Jashari'

Ardon Jashari werd afgelopen seizoen door zijn collega's verkozen tot beste speler in de Jupiler Pro ...

490
490
'City gaat compleet los: vijfde (!) zomeraanwinst binnen'

Manchester City start woensdag zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het Marokkaanse ...

81
81
Doelmannenklucht bij Anderlecht: Coosemans verraden?

Anderlecht leeft in een doelmannenklucht: Colin Coosemans schitterde afgelopen seizoen, maar ...

497
497
'Genk vreest vervelende clausule: exit steunpilaar dreigt'

Bij KRC Genk staat de voorbereiding op het komende seizoen alweer voor de deur. Aanstaande vrijdag ...

306
306
'Toptarget maakt zwaar offer voor droomtransfer Barça'

FC Barcelona was afgelopen seizoen de oppermachtige ploeg in Spanje en wil die suprematie in de ...

123
123
'Keepersdilemma bij Anderlecht: drie opties op tafel'

Bij de vernieuwing van de omkadering van de eerste ploeg, pakte RSC Anderlecht ook uit met de ...

312
312
'Miljoenenstrijd barst los: Tottenham klopt aan bij Club'

Voorlopig beleefde Club Brugge KV een redelijk rustige zomermercato, maar daar komt ongetwijfeld nog ...

681
681
'Exit Simons: Westerlo heeft opvolger helemaal beet'

Bij Westerlo blijft het zeer onrustig. Nadat ze vorig seizoen drie trainers versleten, kenden ze ...

333
333
Club wrijft zich in handen: Tresoldi van goudwaarde op EK

Bij Club Brugge richten ze dezer dagen opvallend vaak hun vizier op de Duitse tweede klasse. Met ...

421
421
PSG maakt na CL ook op WK voor clubs fors statement

Een tweetal weken geleden schreef Paris Saint-Germain nog de Champions League op haar palmares. Het ...

88
88
'Anderlecht mag aanwinst definitief van lijstje schrappen'

Er zal deze zomer nog maar eens zeer veel bewegen bij Anderlecht. De vele verschuivingen in de ...

179
179
Kompany is nu al enthousiast: "Wordt een speciale match"

Voor Bayern München is het WK voor clubs begonnen met een spectaculaire zege. De troepen van ...

116
116
'Anderlecht heeft beet: target heeft laatste match gespeeld'

Het zijn drukke tijden voor Olivier Renard. De sportief directeur zal deze zomer heel wat ...

1075
1075
Nieuwe Denkey? Cercle-spits schittert op prestigieus toernooi

Cercle Brugge blikt terug op een lastig seizoen, waarin het uiteindelijk maar op het nippertje ...

185
185
'Geraerts neemt meteen oude bekende mee naar nieuwe club'

De voorbije weken werd er hard getrokken aan de mouw van Karel Geraerts, die klaar was om weer aan ...

205
205
'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

476
476
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

498
498
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

283
283
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

273
273
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

432
432

Meer sportnieuws