OHL doet gouden zaak onderin na knotsgekke remontada

door
OHL doet gouden zaak onderin na knotsgekke remontada

Dender heeft deze namiddag nagelaten om een gouden zaak te doen onderin. De Oost-Vlamingen waren quasi een hele partij de betere van een slap OHL, maar schoten zichzelf zwaar in de voet na een knotsgekke slotfase.

Met OHL en Dender stonden deze namiddag twee ploegen tegenover mekaar die knokten om de Relegation Play-Offs te vermijden. Het team van Euvrard had op dat vlak een bonus van twee punten op de Leuvenaren en hoopte die kloof vandaag nog wat uit te breiden. De Vlaams-Brabantse ploeg mikte dan weer op een thuiszege om over hun concurrent te wippen.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Sterk Dender grijpt de macht aan den dreef

De start van de wedstrijd was volledig voor Dender. Na een kleine tien minuten spelen klommen de bezoekers ook verdiend op voorsprong: na een fraaie aanval verlengde Berte met het hoofd in doel: 0-1. De Oost-Vlamingen duwden nadien door en hadden op het kwartier pech dat een prima Leysen de doorgebroken Hrncar van een dubbele voorsprong hield.

Op het halfuur kwam OHL toch weer op gelijke hoogte. Een prachtige flankvoorzet kwam bij Kurucay en die knikte enig mooi de 1-1 in doel. Echt veel vertrouwen gaf dat doelpunt de Leuvenaren niet. Dender nam weer fluks over en had pech dat pogingen van Pupe en Berte geen nieuwe voorsprong opleverde. Op dik vijf minuten van de rust sloegen de bezoekers toch weer genadeloos toe. Een prachtige counter kwam aan de tweede paal bij Hrncar en die knikte de 1-2 in doel. Een verdiende stand halfweg voor Euvrard en co.

Thuisploeg realiseert late remontada

Kon de thuisploeg na rust de rug rechten? Coleman pakte alvast uit met een driedubbele wissel: Pletinckx, Zeefuik en Ohata kwamen in de ploeg. Het eerste gevaar na rust kwam echter opnieuw van Dender: Nsimba kapte zich na tien minuten spelen goed vrij in de zestien meter maar werd nog ternauwernood afgeblokt. Ook nadien bleef OHL onmondig in de zone van de waarheid, iets voorbij het uur mikte Hrncar aan de overzijde nog eens binnen het bereik van Leysen.

Pas op dik tien minuten van het einde kwam er eindelijk eens een bal tussen de palen van OHL. De kopbal van invaller Mijatovic was echter veel te slap om Verrips te verrassen. En toch viel er voor de Leuvenaren even later nog een appel uit de kast: Pupe maakte een ultradomme overtreding op Ikwuemesi in de zestien meter en de thuisploeg kreeg een strafschop. Schrijvers zette zich achter de bal en bezorgde OHL de gelijkmaker: 2-2.

Plots keerden de rollen helemaal om aan den dreef. In blessuretijd kreeg Mijatovic de bal voor de voet in de zestien meter en genadeloos haalde hij de trekker over: 3-2. Zo won OHL miraculeus na een late ontsnapping. Dender stapt zwaar balend de bus terug op richting Oost-Vlaanderen.

Scoreverloop:

0-1 (9') Berte, 1-1 (30') Kurucay, 1-2 (39') Hrncar, 2-2 (89') Schrijvers (p), 3-2 (90+2') Mijatovic

Ziet u Dender nog in de Play-Downs belanden?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

76
76
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

66
66
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

182
182
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

227
227
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

81
81
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

180
180
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

108
108
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

15
15
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

264
264
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

197
197
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

199
199
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

37
37
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

38
38
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

101
101
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

81
81
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

178
178

Meer sportnieuws