Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar bij Paars-Wit waren de invallers van hogere kwaliteit dan die van Cercle Brugge. Hannes Van der Bruggen baalde enorm na het late verlies.
LEES OOK: Ferme waarschuwing Anderlecht: Friis slaat op tafel bij Cercle
Cercle Brugge leek op weg naar stuntVan der Bruggen speelde een goede partij. Hij was uiteraard heel erg teleurgesteld. "Dit is een kleine mokerslag. We speelden een enorm goeie wedstrijd. Defensief stonden we heel goed, we hebben Anderlecht nauwelijks kansen gegeven", vertelde hij aan DAZN.
Cercle kreeg ook een aantal mogelijkheden op een tweede goal, al waren het ook geen echt grote kansen. "Zelf konden we op de counter een paar keer prikken, maar daar zie je het verschil in kwaliteit: zij hebben 3 kansen en maken 2 goals, terwijl wij er veel meer nodig hebben om te scoren."
Degradatiestrijd lonkt voor Cercle Brugge
Van der Bruggen zag ook dat er in het slot niet goed werd verdedigd. "Die dekkingsfouten op het einde mogen niet gebeuren, zeker niet in de slotminuten als je weet dat er van alles kan gebeuren."
Cercle Brugge won nu nog steeds niet na acht duels in de Jupiler Pro League. "De voorbije 2 jaar zeiden ze ook dat we te laag stonden voor wat we toonden, maar we zijn telkens maar net ontsnapt aan het ergste. We moeten nu snel een reeksje neerzetten, want de andere ploegen gaan ook niet blijven verliezen."
Claudio Reulens