'Club en Union krijgen zware concurrentie voor goudhaantje'

door
'Club en Union krijgen zware concurrentie voor goudhaantje'

Het is een vrij drukke wintermercato geweest in België, al geldt dat zeker niet voor alle teams. Bij Club Brugge en Union bleef het bijvoorbeeld vrij rustig. Beide topclubs dachten deze winter vooral aan de toekomst.

Bij Club streek er slechts één nieuwe speler neer met Vince Osuji (18), Union haalde met Mamadou Thierno Barry (19) en Marc Giger (20) twee aanwinsten. Telkens ging het echter om jonge spelers die vooral gehaald werden met het oog op volgend seizoen.

LEES OOK: Gigantische optater Union: Bayat torpedeert trainersplan

Club en Union volgen talent in Ligue 2

Club en Union blijven ook de markt afspeuren naar opportuniteiten voor de zomer. Daarbij zouden ze beland zijn in de Franse Ligue 2. Foot Mercato weet dat ze nog steeds interesse hebben in Gessime Yassine, die ook in de zomer al genoemd werd.

De 19-jarige flankaanvaller is een Marokkaanse jeugdinternational die dit seizoen bij USL Dunkerque zeer regelmatig speelminuten krijgt. Hij kwam in totaal de voorbije maanden al 20 keer in actie, waarbij hij goed was voor twee goals en twee assists.

Fenerbahce kan transfer kapen

Maar door die prestaties krijgen Club en Union wel stevige concurrentie. Enkele Duitse clubs zouden Yassine ook op de voet volgen, terwijl nu ook Fenerbahce zich gemeld zou hebben. De Turkse grootmacht kan bovendien sneller op de bal spelen.

In Turkije is de transfermarkt immers nog open tot en met dinsdag, waardoor ze dus nog enkele dagen hebben om eventueel een bod neer te leggen. Het wordt voor Club en Union dus nog bang afwachten tot na het weekend.

Hadden Club en Union deze winter al moeten toeslaan?

Meest recent

Garcia steekt zich niet weg: "Zit niet in ons DNA"

Morgen is het D-day voor de Rode Duivels. Ze moeten winnen van Wales, dan kan het WK België ...

11
11
Courtois ziet 'ongeziene weelde' bij Duivels: "Is mooi"

Thibaut Courtois start morgen uiteraard onder de lat bij de Rode Duivels. De doelman van Real Madrid ...

38
38
Garcia sneert naar media: "Mocht hem niet selecteren"

Rudi Garcia kreeg de volle laag na het 0-0-gelijkspel tegen Noord-Macedonië. De Belgen kregen ...

103
103
Nederland kan WK ruiken, sensatie in Faeröer

Vanavond stonden er al een aantal kwalificatiematchen voor het WK 2026 op het programma. Zo kwamen ...

79
79
Courtois voert de druk op: "Makkelijke matchen zijn voorbij"

Thibaut Courtois mocht vandaag de pers toespreken. Zo had hij al meer werk dan in zijn afgelopen ...

18
18
STVV pakt uit met historisch nieuws

STVV is een van de beter geleide clubs in de Jupiler Pro League. Financieel hebben ze er hun zaakjes ...

45
45
Wissels bij Rode Duivels: Garcia licht tipje van sluier

De Rode Duivels vertoeven momenteel in Cardiff, waar ze maandagavond het belangrijke ...

149
149
Gigantische optater Union: Bayat torpedeert trainersplan

Union SG is druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer nu Sébastien Pocognoli is gevallen voor ...

163
163
Internationaal debuut Stankovic eindigt in pijnlijk ontslag

Aleksandar Stankovic zag zijn sterke start bij Club Brugge deze week beloond worden met zijn eerste ...

272
272
Kompany volgende bondscoach? Bellamy doet boekje open

De Rode Duivels staan maandagavond voor een cruciaal WK-kwalificatieduel op het veld van Wales. Bij ...

182
182
Vanheusden emotioneel na blessurehel: "Papa's grootste fan"

Voor Zinho Vanheusden is zijn leven voorlopig een onwaarschijnlijke emotionele rollercoaster ...

81
81
Bizarre keuze Garcia: "Is hij mee als hulptrainer?"

Rudi Garcia heeft niet zijn beste dagen als Belgisch bondscoach achter de rug. Tijdens het duel ...

145
145
Anderlecht, Gent, Union, ... ? 'Dit is de grootste rivaal van Club'

Club Brugge is veruit de meest succesvolle club van het voorbij decennium in het Belgische voetbal. ...

573
573
Spectaculaire terugkeer: Zidane zet zinnen op droomjob

Zinedine Zidane was bijzonder succesvol als hoofdcoach van Real Madrid. Sinds zijn vertrek bij de ...

82
82
'Club en Union knokken: nieuwe aanvaller in vizier'

Club Brugge en Union SG zijn de voorbije seizoenen uitgegroeid tot grote rivalen op sportief ...

433
433
Fred Vanderbiest pakt stevig uit: "Eén keer in vijf jaar!"

Fred Vanderbiest is uitstekend begonnen aan zijn 'T1-loopbaan' bij KV Mechelen. Malinwa kampeert al ...

105
105
'Verschaeren zorgt voor nieuwe transferwending'

RSC Anderlecht maakte deze week bekend dat Mario Stroeykens zijn aflopende contract heeft verlengd ...

331
331
'Duivels onder druk: twee cruciale wissels in basiself'

De Rode Duivels staan maandagavond voor de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd in Wales. Een ...

151
151
Grote trainersstunt Union? "Clement of Van Bommel"

Landskampioen Union SG heeft midden in het seizoen afscheid moeten nemen van zijn trainer. ...

666
666
'Lewandowski verlaat Barça: transferplan al gelekt'

FC Barcelona mikt ook dit seizoen weer op verschillende hoofdprijzen. Daarvoor rekenen de Catalanen ...

339
339
Rode Duivel maakt zich onmogelijk: "Een nachtmerrie"

Na het scoreloze gelijkspel tegen Noord-Macedonië, trekken de Rode Duivels onder de nodige druk ...

296
296
'Grootse transferplannen Liverpool: Kompany huivert'

Bayern München is dit seizoen ongenaakbaar wist al zijn wedstrijden tot dusver te winnen. Coach ...

97
97
Tóch JPL op televisie? Nieuwe elementen in DAZN-saga

Komend weekend staat alweer de elfde speeldag van de Jupiler Pro League op het progamma. Behoudens ...

1473
1473
Vanaken-relletje bij Duivels: Garcia krijgt rekening gepresenteerd

De Rode Duivels hebben maandagavond iets recht te zetten in Wales na de slipper tegen ...

786
786
Topper ontspoort: Lyra-Lierse en Hasselt botsen keihard

In Eerste Nationale stond gisterenavond met Lyra-Lierse tegen Sporting Hasselt een heuse topper op ...

108
108

Meer sportnieuws