Dimitri Van den Bergh zorgt voor shock: "Ik stop er mee!"

door
Dimitri Van den Bergh zorgt voor shock:

Dimitri Van den Bergh zit de laatste maanden niet meteen in zijn beste periode. Op het WK overleefde hij nog wel één ronde, daarna ging hij echter genadeloos onderuit. The Dreammaker was dit weekend aan de slag in Nederland en daar zorgde hij voor... een stevige verrassing.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Stevige val op wereldranglijst

Van den Bergh zakte na het WK weg op de wereldranglijst maar werd dit weekend wel uitgenodigd in Nederland, waar een manche van de World Series op het programma staat.

Een soort invitatietoernooi, waarbij alle wereldtoppers present tekenen en daarnaast een deel 'thuisspelers' worden uitgenodigd. In dit geval allemaal Nederlanders en... één Belg.

Dat was dus Dimitri Van den Bergh en die nam het meteen op tegen Luke Littler. The Dreammaker gaf de wereldkampioen goed partij maar ging finaal wel met 6-4 onderuit.

"Was er klaar mee"

Onze landgenoot zorgde echter al vooraf voor een kleine shock. Hij nam immers afscheid van zijn opkomstlied: 'Happy' van Pharrell Wiliams.  En tevens besloot hij om... geen danspasjes meer te doen.

Vanaf nu komt Dimi op met 'Play Hard' van David Guetta. Een bewuste keuze, zo gaf hij aan bij Het Nieuwsblad. "Het is effectief met mijn hele entourage zoeken geweest naar nieuwe dingen. We hebben dat collectief gedaan en ik wilde vooral een nieuw liedje. Ik was klaar met ‘Happy’ en het dansje, dat werd niet meer geapprecieerd. Het gaat erom dat ik het podium opga en me amuseer, dat ik geniet van wat ik doe. Dat is darten, mijn sport waarvoor ik enorm hard werk en enorm veel opoffer. Dus ik wilde terug genieten op het podium en tussendoor misschien ook een beetje volwassen worden.” Aldus de verrassende uitleg van 'Non-dancing Dimi'.

Een goede keuze van Dimi?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

90
90
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

297
297
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

50
50
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

140
140
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

127
127
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

82
82
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

142
142
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

62
62
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

402
402
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

30
30
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

768
768
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

367
367
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

117
117
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

186
186
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

255
255
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws