'Zidane hakt knoop door over terugkeer als coach'

door
'Zidane hakt knoop door over terugkeer als coach'

Er zijn maar weinigen die in de voetbalwereld zo'n imposant palmares kunnen voorleggen als Zinedine Zidane. De 52-jarige Fransman al een WK, EK, Champions League en verschillende landstitels, waarna hij als trainer er nog eens twee titels en maar liefst drie Champions League bijlapte.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Zidane stuurt topclubs massaal wandelen

Ondanks die imposante prijzenkast is het intussen wel al 3,5 jaar geleden dat we Zidane nog eens langs de zijlijn zagen. Hij nam in de zomer van 2021 afscheid van Real Madrid en sindsdien was hij nergens meer aan de slag.

Marca komt met meer inzicht in de situatie van Zizou en weet dat hij de voorbije jaren nochtans verschillende aanbiedingen gekregen heeft. Onder meer Bayern München, Manchester United, PSG en Juventus zijn de voorbije jaren verschillende keren komen aankloppen, net als meerdere toplanden.

Enkel Real Madrid en Frankrijk zijn opties

Zidane stuurde hen echter stuk voor stuk wandelen. Hij zou immers slechts twee opties overwegen om opnieuw trainer te worden: Real Madrid of de Franse nationale ploeg. Tenzij er een baanbrekend project komt, lijkt niets de loyaliteit van Zidane naar zijn land en de club van zijn hart te kunnen breken.

Het is dus maar de vraag of Zidane op die manier nog snel zal terugkeren als trainer. Het zou kunnen dat Real na dit seizoen afscheid neemt van Carlo Ancelotti, maar zij lijken in dat geval toch eerder naar jongere trainers te lonken. Bij Frankrijk blijft Didier Deschamps dan weer stevig in het zadel zitten met nog een contract tot na het WK 2026.

Zal Zidane nog terugkeren als trainer?

Meest recent

Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

20
20
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

29
29
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

140
140
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

37
37
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

112
112
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

31
31
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

266
266
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

129
129
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

112
112
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

62
62
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

124
124
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

40
40
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

385
385
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

59
59
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

172
172
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

83
83
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

348
348
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

705
705
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

138
138
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

694
694
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

44
44
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

25
25

Meer sportnieuws