'Belangrijk nieuws over ontslag Domenico Tedesco onthuld'

door
'Belangrijk nieuws over ontslag Domenico Tedesco onthuld'

Bondscoach Domenico Tedesco wordt nadrukkelijk met een ontslag in verband gebracht. De prestaties van de Rode Duivels op het afgelopen EK in Duitsland én de Nations League waren ondermaats. Nu zal de Italiaan ook niet aanwezig zijn op de loting voor de kwalificatiepoules voor het WK.

En dat vindt Ludo Vandewalle erg vreemd. De chef voetbal van Het Nieuwsblad kwam in zijn column met meer informatie en details over een mogelijk ontslag van Tedesco. Zoals geweten zal het vooral Vincent Mannaert zijn die de knoop moet doorhakken.

LEES OOK: Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

Uitgemaakte zaak

Volgens Vandewalle is Tedesco een ‘dead man walking’. Door de slechte prestaties en perikelen in de selectie, denk maar aan de situatie met Thibaut Courtois, is een ontslag van Tedesco onvermijdelijk. “Het gonst in Tubeke reeds van de geruchten over een opvolger voor Tedesco, zijn al dan niet gedwongen vertrek lijkt een uitgemaakte zaak”, klinkt het.

De sterren staan niet gunstig voor Tedesco. “Heel veel tekenen wijzen op een scheiding. Zijn afwezigheid op de loting voor de WK-voorrondes was al opmerkelijk. Dat Tedesco nu ook niet gaat reageren om de mogelijke tegenstanders in te schatten, is een wijziging die pas de voorbije dagen plaatsvond.”

Drogredenen

Volgens Vandewalle zoekt de KBVB nu andere redenen waarom Tedesco niet aanwezig zou zijn. “Drogredenen. Te weinig uitnodigingen, te weinig andere bondscoaches, warrige FIFA organisatie,… Uiteindelijk blijkt dat de KBVB niet wil dat Tedesco met de pers communiceert, net zoals Vincent Mannaert door mogelijke vragen over een ontslag.”

“De officiële reden dat Tedesco zich op zijn werk wil focussen, klinkt hol. Er worden vier maanden lang geen interlands gespeeld. Bovendien hebben we de bondscoach sinds de afgang tegen Israël in Boedapest op 17 november niet meer in een Belgisch voetbalstadion gezien. Nog zo’n teken”, aldus Vandewalle.

Nog niet dit jaar?

En dan is er ook nog de ferme ontslagvergoeding van Tedesco. “Het is ook aftasten in welke mate Domenico Tedesco wil meewerken aan een galante oplossing de definitieve beslissing zal niet meer dit jaar vallen, weten we. Volgend jaar dus. Of dat met het contract en een goedkopere ontslagvergoeding te maken heeft, konden we niet achterhalen.”

Denk jij dat het ontslag van Tedesco al een uitgemaakte zaak is?

Meest recent

Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

19
19
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

7
7
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

27
27
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

45
45
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

77
77
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

106
106
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

34
34
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

62
62
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

38
38
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

29
29
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

86
86
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

177
177
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

40
40
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

170
170
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

91
91
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

69
69
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

368
368
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

66
66
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

123
123
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

53
53
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

156
156
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

146
146
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

93
93

Meer sportnieuws