'Belangrijk nieuws over ontslag Domenico Tedesco onthuld'

door
'Belangrijk nieuws over ontslag Domenico Tedesco onthuld'

Bondscoach Domenico Tedesco wordt nadrukkelijk met een ontslag in verband gebracht. De prestaties van de Rode Duivels op het afgelopen EK in Duitsland én de Nations League waren ondermaats. Nu zal de Italiaan ook niet aanwezig zijn op de loting voor de kwalificatiepoules voor het WK.

En dat vindt Ludo Vandewalle erg vreemd. De chef voetbal van Het Nieuwsblad kwam in zijn column met meer informatie en details over een mogelijk ontslag van Tedesco. Zoals geweten zal het vooral Vincent Mannaert zijn die de knoop moet doorhakken.

LEES OOK: Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Uitgemaakte zaak

Volgens Vandewalle is Tedesco een ‘dead man walking’. Door de slechte prestaties en perikelen in de selectie, denk maar aan de situatie met Thibaut Courtois, is een ontslag van Tedesco onvermijdelijk. “Het gonst in Tubeke reeds van de geruchten over een opvolger voor Tedesco, zijn al dan niet gedwongen vertrek lijkt een uitgemaakte zaak”, klinkt het.

De sterren staan niet gunstig voor Tedesco. “Heel veel tekenen wijzen op een scheiding. Zijn afwezigheid op de loting voor de WK-voorrondes was al opmerkelijk. Dat Tedesco nu ook niet gaat reageren om de mogelijke tegenstanders in te schatten, is een wijziging die pas de voorbije dagen plaatsvond.”

Drogredenen

Volgens Vandewalle zoekt de KBVB nu andere redenen waarom Tedesco niet aanwezig zou zijn. “Drogredenen. Te weinig uitnodigingen, te weinig andere bondscoaches, warrige FIFA organisatie,… Uiteindelijk blijkt dat de KBVB niet wil dat Tedesco met de pers communiceert, net zoals Vincent Mannaert door mogelijke vragen over een ontslag.”

“De officiële reden dat Tedesco zich op zijn werk wil focussen, klinkt hol. Er worden vier maanden lang geen interlands gespeeld. Bovendien hebben we de bondscoach sinds de afgang tegen Israël in Boedapest op 17 november niet meer in een Belgisch voetbalstadion gezien. Nog zo’n teken”, aldus Vandewalle.

Nog niet dit jaar?

En dan is er ook nog de ferme ontslagvergoeding van Tedesco. “Het is ook aftasten in welke mate Domenico Tedesco wil meewerken aan een galante oplossing de definitieve beslissing zal niet meer dit jaar vallen, weten we. Volgend jaar dus. Of dat met het contract en een goedkopere ontslagvergoeding te maken heeft, konden we niet achterhalen.”

Denk jij dat het ontslag van Tedesco al een uitgemaakte zaak is?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

15
15
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

34
34
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

54
54
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

20
20
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

103
103
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

48
48
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

98
98
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

56
56
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

99
99
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

136
136
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

538
538
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

160
160
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

427
427
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

80
80
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

464
464
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

272
272
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

800
800
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

222
222

Meer sportnieuws