Toch nog rentree Courtois? Tedesco reageert

door
Toch nog rentree Courtois? Tedesco reageert

De Rode Duivels moeten het deze maand in de Nations League zien te stellen zonder een waslijst aan afwezigen. Een pak spelers moesten de voorbije dagen geblesseerd afhaken, terwijl andere forfaits al eerder aangekondigd waren. Daarbij zaten ook enkele grote namen.

In oktober was bijvoorbeeld al aangekondigd dat Kevin De Bruyne er voor dit tweeluik niet bij zou zijn. Daarnaast ontbreekt Youri Tielemans door een blessure. Ook Thibaut Courtois is er nog altijd niet bij. De doelman van Real Madrid kan nog steeds niet door één deur met bondscoach Domenico Tedesco.

LEES OOK: KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Bond probeert Courtois alsnog terug te halen

Hun vete werd het voorbije anderhalf jaar al uitvoerig besproken. De soap leek te eindigen in augustus toen Courtois op zijn sociale media aankondigde dat hij niet meer voor de Rode Duivels zal uitkomen zolang Tedesco bondscoach is. Maar deze week kwam er verrassend nieuws.

De voetbalbond zou immers een nieuw poging ondernemen om de brokken alsnog te lijmen. Kersvers CEO Peter Willems zou onlangs nog naar Madrid gevlogen zijn om met Courtois te praten en ook de nieuwe technisch directeur Vincent Mannaert zou op zoek willen naar een oplossing.

Tedesco staat voor alles open

Uiteraard werd Tedesco woensdag op zijn persconferentie ook geconfronteerd met die berichten. "Ik wist ervan, ja. Hij heeft me een paar weken geleden op de hoogte gebracht. Hij vroeg toen hetzelfde als jullie nu: wat ik ervan vond", reageerde hij volgens Het Laatste Nieuws.

"Hij heeft het recht om dat te doen. En ik sta nog steeds voor alles open", sluit Tedesco de deur ook niet. "Voor de rest is alles over dat onderwerp wel gezegd. Thibaut was duidelijk: hij is momenteel niet beschikbaar. Dat is zijn goed recht."

Denk je dat het nog tot een terugkeer van Courtois zal komen?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

108
108
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

78
78
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

58
58
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

447
447
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

503
503
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

365
365
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

83
83
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

374
374
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

692
692
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

131
131
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

704
704
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

192
192
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

185
185
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

401
401
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

201
201
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

355
355
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

441
441
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

23
23
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

258
258
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

56
56
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

366
366
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

337
337
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

88
88
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

381
381
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

605
605

Meer sportnieuws