Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

door
Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan is nog steeds op zoek naar een nieuwe club, maar de voormalige Rode Duivel vond nog steeds geen nieuwe uitdaging. Hij sprak bij de mannen van Kool Cast over zijn toekomst. Gaat Nainggolan weldra de schoenen aan de haak hangen?

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Nainggolan zoekt Belgische club

"Ik denk dat het einde nabij is. Er is een tijd van komen en gaan. Smeken om te voetballen is mijn ding niet. Ik wil uiteraard nog voetballen en als ik het niveau zie, dan kan ik nog vier jaar voetballen", zegt hij. 

"Uiteraard ambieer ik Eerste Klasse A nog. Als je de spelers daar bekijkt, dan ben ik er zeker van dat ik dat niveau zeker nog aankan. Dat is zeker geen afbreuk naar de spelers die er zijn, want er spelen ook veel goede jonge spelers. Ik wil enkel nog in België spelen, want ik heb geen zin meer om te reizen en dergelijke. Het is België of niks meer", zegt hij nog.

Nainggolan ziet dat het voetbal heel erg is veranderd. Geld regeert. Prestaties zijn van minder groot belang geworden.

Jonge gasten bij de hand nemen

"Het voetbal is gewoon een business geworden. Jonge spelers halen om ze nadien te verkopen. De ploegen denken niet meer aan winnen, maar aan winst maken. Vroeger speelden spelers zes, zeven jaar bij een ploeg. Nu is het na twee jaar verkopen. Zo werkt het nu in het voetbal. Waarom komen die buitenlandse investeerders in het voetbal? De helft kent niks van voetbal", aldus de speler. 

Tot slot sprak hij over de rol die hij nog kan vertolken bij bepaalde ploegen. "Ik mis vooral de kleedkamer. Ik vraag ook niet om elke match in de ploeg te staan. Ik kan ook jonge spelers wat bijbrengen. Iemand als Arthur Vermeeren verklaarde na zijn transfer dat hij veel aan mij had gehad."

Moet een Belgische club Nainggolan een kans geven?

Meest recent

DAZN pakt uit met geste: slotspeeldag gratis op TV

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

35
35
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

37
37
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

147
147
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

205
205
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

86
86
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

162
162
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

144
144
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

193
193
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

107
107
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

351
351
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

153
153
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

134
134
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

64
64
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

68
68
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

150
150
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

251
251
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

66
66
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

397
397
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

238
238
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

179
179
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

293
293
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

181
181
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

436
436

Meer sportnieuws