Vrancken over aanwinst: "Hij moet zich nog aanpassen"

door
Vrancken over aanwinst:

AA Gent won met 1-0 van Omonia Nicosia. De Buffalo’s doen het ondertussen degelijk dit seizoen. De aanwinsten konden zich uiteraard nog niet allemaal doorzetten. Trainer Wouter Vrancken sprak over één van die nieuwelingen, die er bij momenten begint door te komen.

AA Gent staat in de top zes en de resultaten in Europa zijn goed. Dat de fans om het ontslag van Wouter Vrancken riepen, was bizar. Waren ze dan vergeten dat Hein Vanhaezebrouck in zijn tweede periode géén enkele keer de Champions’ Play-Offs haalde? Dat is hét doel van AA Gent dit jaar. Ze zijn dus volop in de running met een zesde plaats.

Inpassen Tiago

AA Gent zal in januari mogelijk Archie Brown verliezen. De Britse linksachter vertegenwoordigt een serieuze marktwaarde. Gent kan dat geld gebruiken om andere aanwinsten te halen.

De Buffalo’s hebben met Tiago Araujo al een linksachter gehaald. Hij kwam voor 1,3 miljoen euro over van Estoril. Hij krijgt stelselmatig speelkansen van Wouter Vrancken. Die sprak over hem na de Europese zege.

Starten tegen Standard?

"Tiago heeft nog tijd nodig om zich helemaal aan te passen aan de Belgische competitie. De Portugese competitie is meer gericht op balbezit en controle, terwijl hier de omschakelingen belangrijk zijn. Daar moet hij nog stappen in zetten. Maar Tiago leert snel bij en heeft een goede attitude. In de tweede helft deemsterde hij ook wat weg...", zei hij nog aan Het Laatste Nieuws. 

Voorlopig is Tiago nog geen certitude, maar hij zet wel stappen. Zal hij dit weekend ook spelen tegen Standard?

Is Tiago een goede aanwinst?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

64
64
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

180
180
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

130
130
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

153
153
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

250
250
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

76
76
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

606
606
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

306
306
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

188
188
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

313
313
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

215
215
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

360
360
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

488
488
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

424
424
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

387
387
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

308
308
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws