Sonck haalt snoeihard uit naar Cercle: "Onacceptabel"

door
Sonck haalt snoeihard uit naar Cercle:

Van de hoerastemming van vorig seizoen blijft bij Cercle Brugge nog maar weinig over. De Vereniging heeft zijn start in de competitie helemaal gemist en bengelt na elf speeldagen zelfs op de voorlaatste plaats in het klassement. In de Conference League slikte het donderdag een nieuwe opdoffer.

LEES OOK: Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

B-ploeg Cercle pakt helemaal verkeerd uit

In IJsland ging Cercle pijnlijk met 3-1 onderuit tegen Vikingur Reykjavik, nochtans niet bepaald een hoogvlieger op het Europese toneel. Maar de Bruggelingen hebben dat verlies enkel en alleen aan zichzelf te wijten, want de beslissing om een B-ploeg de wei in te sturen pakte helemaal verkeerd uit.

Die beslissing kwam klaarblijkelijk niet van trainer Miron Muslic, die achteraf woedend was. Hij wees er onder meer op dat er nu alleen maar verliezers waren in zijn spelersgroep. De invallers die hun kans kregen, zagen hun vertrouwen beschadigd worden. De titularissen die in België achterbleven waren dan weer ontgoocheld dat ze niet mochten spelen.

Sonck haalt stevig uit

Dat kan ook Wesley Sonck zich wel inbeelden. "Voor mij is dit onacceptabel", toonde de analist zich bij Sporza zeer scherp voor de selectiekeuzes van Cercle. "Als speler zou ik zeggen: wij hebben gezorgd voor Europees voetbal. Wel, dan zullen we daar ook bij zijn. Het is echt heel vreemd. Je bereikt iets fantastisch als Vereniging door Europees voetbal te halen en dan krijg je dit."

Jongens als Ravych, Van der Bruggen en Minda zorgden vorig seizoen nog voor het behalen van een Europees ticket, maar moesten nu al voor de tweede wedstrijd in de Conference League in België achterblijven. Daarnaast zat ook aanvoerder Somers nog op de bank.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

32
32
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

258
258
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

114
114
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

256
256
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

151
151
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

55
55
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

333
333
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

266
266
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

51
51
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

732
732
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

173
173
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

116
116
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

121
121
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

59
59
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

568
568
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

176
176
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

150
150
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

669
669
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

119
119
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

89
89
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

177
177
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

72
72
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

151
151
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

152
152
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

54
54

Meer sportnieuws