Winters vertrek bij Club? Skov Olsen spreekt heldere taal

door
Winters vertrek bij Club? Skov Olsen spreekt heldere taal

Club Brugge verdiende afgelopen zomer een pak miljoenen met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa, maar kon zijn overige sterkhouders wel aan boord houden. Ook Andreas Skov Olsen bleef uiteindelijk op post. Daar komt in de komende mercato's echter mogelijk verandering in.

De Bruggelingen wisten in het recente verleden verschillende spelers te verpatsen voor bedragen van 20 miljoen euro of meer. Dat lijstje werd tijdens de zomermaanden aangevuld met Thiago en Nusa. Die eerste trok voor een recordbedrag naar Brentford, terwijl RB Leipzig zijn clubkas plunderde voor de jonge Noor.

Die transferinkomsten hadden echter nog een pak hoger kunnen liggen. De Belgische kampioen besloot namelijk om Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen niet verkopen. Nochtans leek het bij de start van de transferperiode een uitgemaakte zaak dat de middenvelder en aanvaller zouden vertrekken.

LEES OOK: 'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Feyenoord afgewezen

Na een matige start van de competitie wou men een dragende speler als Onyedika echter niet meer verliezen. En voor Skov Olsen bleef de interesse aanvankelijk relatief beperkt. In het uiterste slot van de mercato drukte Feyenoord wel nog stevig door voor de Deen. Bij gebrek aan de mogelijkheid om nog een relevante vervanger te halen, besloot Club echter om niet mee te werken met de Rotterdammers.

Skov Olsen, die nog een contract tot medio 2026, bleef dus in Brugge. Dat deed hij zeker niet met tegenzin, deze week nog liet hij verstaan zich erg goed te voelen bij Blauw-Zwart. De aanvaller maakt zich ook sterk dat hij in de komende maanden alles zal blijven geven voor zijn club. Maar het blijft wel zijn bedoeling om op termijn een nieuwe stap te zetten.

Ambitie in buitenland

Dat geeft de speler zelf eerlijk toe in gesprek met Bold.dk. "Ik heb altijd van mijn tijd in Brugge genoten en het blijft zaak om de club te blijven helpen waar ik kan. Maar op een bepaald moment zou ik graag een nieuwe uitdaging aangaan en mezelf testen in een andere omgeving", klinkt het duidelijk. "Of Priske (coach van Feyenoord, red.) in januari terug komt aankloppen? Dat weet ik niet, we zullen zien", 

Bij een goed bod moet Club hem in januari laten gaan ...

Meest recent

Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

23
23
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

22
22
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

42
42
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

223
223
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

10
10
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

156
156
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

249
249
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

508
508
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

141
141
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

540
540
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

287
287
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

114
114
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

107
107
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

435
435
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

448
448
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

510
510
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

605
605
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

250
250
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

980
980
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

489
489
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

137
137
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

213
213
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

145
145
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

124
124

Meer sportnieuws