Winters vertrek bij Club? Skov Olsen spreekt heldere taal

door
Winters vertrek bij Club? Skov Olsen spreekt heldere taal

Club Brugge verdiende afgelopen zomer een pak miljoenen met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa, maar kon zijn overige sterkhouders wel aan boord houden. Ook Andreas Skov Olsen bleef uiteindelijk op post. Daar komt in de komende mercato's echter mogelijk verandering in.

De Bruggelingen wisten in het recente verleden verschillende spelers te verpatsen voor bedragen van 20 miljoen euro of meer. Dat lijstje werd tijdens de zomermaanden aangevuld met Thiago en Nusa. Die eerste trok voor een recordbedrag naar Brentford, terwijl RB Leipzig zijn clubkas plunderde voor de jonge Noor.

Die transferinkomsten hadden echter nog een pak hoger kunnen liggen. De Belgische kampioen besloot namelijk om Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen niet verkopen. Nochtans leek het bij de start van de transferperiode een uitgemaakte zaak dat de middenvelder en aanvaller zouden vertrekken.

LEES OOK: 'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

Feyenoord afgewezen

Na een matige start van de competitie wou men een dragende speler als Onyedika echter niet meer verliezen. En voor Skov Olsen bleef de interesse aanvankelijk relatief beperkt. In het uiterste slot van de mercato drukte Feyenoord wel nog stevig door voor de Deen. Bij gebrek aan de mogelijkheid om nog een relevante vervanger te halen, besloot Club echter om niet mee te werken met de Rotterdammers.

Skov Olsen, die nog een contract tot medio 2026, bleef dus in Brugge. Dat deed hij zeker niet met tegenzin, deze week nog liet hij verstaan zich erg goed te voelen bij Blauw-Zwart. De aanvaller maakt zich ook sterk dat hij in de komende maanden alles zal blijven geven voor zijn club. Maar het blijft wel zijn bedoeling om op termijn een nieuwe stap te zetten.

Ambitie in buitenland

Dat geeft de speler zelf eerlijk toe in gesprek met Bold.dk. "Ik heb altijd van mijn tijd in Brugge genoten en het blijft zaak om de club te blijven helpen waar ik kan. Maar op een bepaald moment zou ik graag een nieuwe uitdaging aangaan en mezelf testen in een andere omgeving", klinkt het duidelijk. "Of Priske (coach van Feyenoord, red.) in januari terug komt aankloppen? Dat weet ik niet, we zullen zien", 

Bij een goed bod moet Club hem in januari laten gaan ...

Meest recent

'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

0
0
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

53
53
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

152
152
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

336
336
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

194
194
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

129
129
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

228
228
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

121
121
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

411
411
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

174
174
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

143
143
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

35
35
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

153
153
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

356
356
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

92
92
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

350
350
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

71
71
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

896
896
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

497
497
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

77
77
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

602
602
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

279
279
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

486
486
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

811
811

Meer sportnieuws