Winters vertrek bij Club? Skov Olsen spreekt heldere taal

door
Winters vertrek bij Club? Skov Olsen spreekt heldere taal

Club Brugge verdiende afgelopen zomer een pak miljoenen met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa, maar kon zijn overige sterkhouders wel aan boord houden. Ook Andreas Skov Olsen bleef uiteindelijk op post. Daar komt in de komende mercato's echter mogelijk verandering in.

De Bruggelingen wisten in het recente verleden verschillende spelers te verpatsen voor bedragen van 20 miljoen euro of meer. Dat lijstje werd tijdens de zomermaanden aangevuld met Thiago en Nusa. Die eerste trok voor een recordbedrag naar Brentford, terwijl RB Leipzig zijn clubkas plunderde voor de jonge Noor.

Die transferinkomsten hadden echter nog een pak hoger kunnen liggen. De Belgische kampioen besloot namelijk om Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen niet verkopen. Nochtans leek het bij de start van de transferperiode een uitgemaakte zaak dat de middenvelder en aanvaller zouden vertrekken.

LEES OOK: 'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Feyenoord afgewezen

Na een matige start van de competitie wou men een dragende speler als Onyedika echter niet meer verliezen. En voor Skov Olsen bleef de interesse aanvankelijk relatief beperkt. In het uiterste slot van de mercato drukte Feyenoord wel nog stevig door voor de Deen. Bij gebrek aan de mogelijkheid om nog een relevante vervanger te halen, besloot Club echter om niet mee te werken met de Rotterdammers.

Skov Olsen, die nog een contract tot medio 2026, bleef dus in Brugge. Dat deed hij zeker niet met tegenzin, deze week nog liet hij verstaan zich erg goed te voelen bij Blauw-Zwart. De aanvaller maakt zich ook sterk dat hij in de komende maanden alles zal blijven geven voor zijn club. Maar het blijft wel zijn bedoeling om op termijn een nieuwe stap te zetten.

Ambitie in buitenland

Dat geeft de speler zelf eerlijk toe in gesprek met Bold.dk. "Ik heb altijd van mijn tijd in Brugge genoten en het blijft zaak om de club te blijven helpen waar ik kan. Maar op een bepaald moment zou ik graag een nieuwe uitdaging aangaan en mezelf testen in een andere omgeving", klinkt het duidelijk. "Of Priske (coach van Feyenoord, red.) in januari terug komt aankloppen? Dat weet ik niet, we zullen zien", 

Bij een goed bod moet Club hem in januari laten gaan ...

Meest recent

KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

19
19
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

138
138
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

159
159
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

172
172
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

196
196
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

75
75
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

178
178
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

218
218
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

60
60
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

168
168
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

105
105
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

102
102
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

86
86
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

531
531
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

459
459
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

80
80
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

231
231
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

264
264
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

275
275
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

89
89
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

189
189
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

56
56
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

31
31
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

463
463
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

542
542

Meer sportnieuws