Winters vertrek bij Club? Skov Olsen spreekt heldere taal

door
Winters vertrek bij Club? Skov Olsen spreekt heldere taal

Club Brugge verdiende afgelopen zomer een pak miljoenen met de verkoop van Igor Thiago en Antonio Nusa, maar kon zijn overige sterkhouders wel aan boord houden. Ook Andreas Skov Olsen bleef uiteindelijk op post. Daar komt in de komende mercato's echter mogelijk verandering in.

De Bruggelingen wisten in het recente verleden verschillende spelers te verpatsen voor bedragen van 20 miljoen euro of meer. Dat lijstje werd tijdens de zomermaanden aangevuld met Thiago en Nusa. Die eerste trok voor een recordbedrag naar Brentford, terwijl RB Leipzig zijn clubkas plunderde voor de jonge Noor.

Die transferinkomsten hadden echter nog een pak hoger kunnen liggen. De Belgische kampioen besloot namelijk om Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen niet verkopen. Nochtans leek het bij de start van de transferperiode een uitgemaakte zaak dat de middenvelder en aanvaller zouden vertrekken.

LEES OOK: KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

Feyenoord afgewezen

Na een matige start van de competitie wou men een dragende speler als Onyedika echter niet meer verliezen. En voor Skov Olsen bleef de interesse aanvankelijk relatief beperkt. In het uiterste slot van de mercato drukte Feyenoord wel nog stevig door voor de Deen. Bij gebrek aan de mogelijkheid om nog een relevante vervanger te halen, besloot Club echter om niet mee te werken met de Rotterdammers.

Skov Olsen, die nog een contract tot medio 2026, bleef dus in Brugge. Dat deed hij zeker niet met tegenzin, deze week nog liet hij verstaan zich erg goed te voelen bij Blauw-Zwart. De aanvaller maakt zich ook sterk dat hij in de komende maanden alles zal blijven geven voor zijn club. Maar het blijft wel zijn bedoeling om op termijn een nieuwe stap te zetten.

Ambitie in buitenland

Dat geeft de speler zelf eerlijk toe in gesprek met Bold.dk. "Ik heb altijd van mijn tijd in Brugge genoten en het blijft zaak om de club te blijven helpen waar ik kan. Maar op een bepaald moment zou ik graag een nieuwe uitdaging aangaan en mezelf testen in een andere omgeving", klinkt het duidelijk. "Of Priske (coach van Feyenoord, red.) in januari terug komt aankloppen? Dat weet ik niet, we zullen zien", 

Bij een goed bod moet Club hem in januari laten gaan ...

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

119
119
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

18
18
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

133
133
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

127
127
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

272
272
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

68
68
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

208
208
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

256
256
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

146
146
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

251
251
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

585
585
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

200
200
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

461
461
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

215
215
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

441
441
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

62
62
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

89
89
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

133
133
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

619
619

Meer sportnieuws