Skov Olsen geeft zijn mening over kritiek en vertrek bij Club

door
Skov Olsen geeft zijn mening over kritiek en vertrek bij Club

Club Brugge beleeft een zeer wisselvallig seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts 15 op 30 in de competitie, terwijl het in de Champions League verloor van Dortmund maar wel ging winnen op Sturm Graz. Misschien wel de grootste belichaming van de twee gezichten die Club vaak toont, is Andreas Skov Olsen.

Intrinsiek is de Deense winger misschien wel de beste speler die op de Belgische velden rondloopt, maar een constante in zijn prestaties leggen lukt hem maar weinig. Wanneer hij er zin in heeft, valt Skov Olsen niet te stoppen. Maar even goed kan hij volledig onzichtbaar zijn.

LEES OOK: Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Skov Olsen tilt niet zwaar aan kritiek

Dat kwam Skov Olsen de laatste weken op heel wat kritiek te zijn. Hij kwam vooral onder druk te liggen na zijn erbarmelijke prestatie op Sturm Graz, waar hij al bij de rust gewisseld werd. Het zorgde ervoor dat Nicky Hayen hem vorig weekend tegen Union ook op de bank zette.

Maar zelf trekt Skov Olsen zich bitter weinig aan van de kritiek. "In België staan de analisten altijd klaar om kritiek te geven", vertelt hij aan Tipsbladet. "Ik denk dat je dat dus niet al te serieus moet nemen."

Gecharmeerd door Feyenoord, maar gelukkig bij Club

De 24-jarige spreekt zich ook uit over een mogelijk vertrek bij Club Brugge. Dat had er in de zomer al kunnen komen, want eind augustus toonde Feyenoord zeer concrete interesse. Skov Olsen geeft toe dat hij wel open stond voor een overgang naar Rotterdam.

"Dat had interessant kunnen zijn. Maar het werd snel afgeschoten", wijst hij op het feit dat Club niet meewerkte. "Ik ben nog altijd gelukkig in België. Het is een sterke competitie met goede teams en goede spelers. Ik heb hier al een mooie tijd beleefd, ook omdat we twee keer kampioen werden."

Zal Club Brugge hem nog voor veel geld kunnen verkopen?

Meest recent

Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

55
55
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

29
29
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

40
40
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

46
46
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

256
256
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

134
134
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

76
76
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

200
200
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

134
134
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

300
300
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

406
406
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

239
239
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

117
117
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

320
320
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

164
164
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

62
62
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

311
311
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

403
403
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

93
93
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

685
685
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

120
120
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

139
139
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

502
502
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

115
115

Meer sportnieuws