Skov Olsen geeft zijn mening over kritiek en vertrek bij Club

door
Skov Olsen geeft zijn mening over kritiek en vertrek bij Club

Club Brugge beleeft een zeer wisselvallig seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts 15 op 30 in de competitie, terwijl het in de Champions League verloor van Dortmund maar wel ging winnen op Sturm Graz. Misschien wel de grootste belichaming van de twee gezichten die Club vaak toont, is Andreas Skov Olsen.

Intrinsiek is de Deense winger misschien wel de beste speler die op de Belgische velden rondloopt, maar een constante in zijn prestaties leggen lukt hem maar weinig. Wanneer hij er zin in heeft, valt Skov Olsen niet te stoppen. Maar even goed kan hij volledig onzichtbaar zijn.

LEES OOK: Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Skov Olsen tilt niet zwaar aan kritiek

Dat kwam Skov Olsen de laatste weken op heel wat kritiek te zijn. Hij kwam vooral onder druk te liggen na zijn erbarmelijke prestatie op Sturm Graz, waar hij al bij de rust gewisseld werd. Het zorgde ervoor dat Nicky Hayen hem vorig weekend tegen Union ook op de bank zette.

Maar zelf trekt Skov Olsen zich bitter weinig aan van de kritiek. "In België staan de analisten altijd klaar om kritiek te geven", vertelt hij aan Tipsbladet. "Ik denk dat je dat dus niet al te serieus moet nemen."

Gecharmeerd door Feyenoord, maar gelukkig bij Club

De 24-jarige spreekt zich ook uit over een mogelijk vertrek bij Club Brugge. Dat had er in de zomer al kunnen komen, want eind augustus toonde Feyenoord zeer concrete interesse. Skov Olsen geeft toe dat hij wel open stond voor een overgang naar Rotterdam.

"Dat had interessant kunnen zijn. Maar het werd snel afgeschoten", wijst hij op het feit dat Club niet meewerkte. "Ik ben nog altijd gelukkig in België. Het is een sterke competitie met goede teams en goede spelers. Ik heb hier al een mooie tijd beleefd, ook omdat we twee keer kampioen werden."

Zal Club Brugge hem nog voor veel geld kunnen verkopen?

Meest recent

Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

15
15
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

241
241
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

46
46
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

161
161
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

223
223
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

412
412
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

632
632
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

533
533
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

281
281
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

139
139
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

253
253
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

462
462
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

295
295
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

166
166
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

234
234
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

341
341
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

683
683
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

206
206
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

366
366
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2233
2233
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

261
261
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

353
353
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

669
669
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

192
192

Meer sportnieuws