Skov Olsen geeft zijn mening over kritiek en vertrek bij Club

door
Skov Olsen geeft zijn mening over kritiek en vertrek bij Club

Club Brugge beleeft een zeer wisselvallig seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts 15 op 30 in de competitie, terwijl het in de Champions League verloor van Dortmund maar wel ging winnen op Sturm Graz. Misschien wel de grootste belichaming van de twee gezichten die Club vaak toont, is Andreas Skov Olsen.

Intrinsiek is de Deense winger misschien wel de beste speler die op de Belgische velden rondloopt, maar een constante in zijn prestaties leggen lukt hem maar weinig. Wanneer hij er zin in heeft, valt Skov Olsen niet te stoppen. Maar even goed kan hij volledig onzichtbaar zijn.

LEES OOK: Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Skov Olsen tilt niet zwaar aan kritiek

Dat kwam Skov Olsen de laatste weken op heel wat kritiek te zijn. Hij kwam vooral onder druk te liggen na zijn erbarmelijke prestatie op Sturm Graz, waar hij al bij de rust gewisseld werd. Het zorgde ervoor dat Nicky Hayen hem vorig weekend tegen Union ook op de bank zette.

Maar zelf trekt Skov Olsen zich bitter weinig aan van de kritiek. "In België staan de analisten altijd klaar om kritiek te geven", vertelt hij aan Tipsbladet. "Ik denk dat je dat dus niet al te serieus moet nemen."

Gecharmeerd door Feyenoord, maar gelukkig bij Club

De 24-jarige spreekt zich ook uit over een mogelijk vertrek bij Club Brugge. Dat had er in de zomer al kunnen komen, want eind augustus toonde Feyenoord zeer concrete interesse. Skov Olsen geeft toe dat hij wel open stond voor een overgang naar Rotterdam.

"Dat had interessant kunnen zijn. Maar het werd snel afgeschoten", wijst hij op het feit dat Club niet meewerkte. "Ik ben nog altijd gelukkig in België. Het is een sterke competitie met goede teams en goede spelers. Ik heb hier al een mooie tijd beleefd, ook omdat we twee keer kampioen werden."

Zal Club Brugge hem nog voor veel geld kunnen verkopen?

Meest recent

'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

6
6
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

64
64
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

15
15
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

197
197
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

202
202
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

41
41
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

303
303
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

131
131
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

279
279
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

375
375
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

389
389
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

172
172
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

82
82
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

284
284
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

106
106
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

532
532
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

187
187
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

217
217
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

138
138
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

130
130
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

134
134
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

109
109
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

216
216

Meer sportnieuws