HVH ziet enorme revelatie: “Belangrijkste speler van de JPL”

door
HVH ziet enorme revelatie: “Belangrijkste speler van de JPL”

De Jupiler Pro League is tien speeldagen ver. Hein Vanhaezebrouck analyseerde tegenover Het Nieuwsblad de Belgische eerste klasse tot dusver. En Vanhaezebrouck kwam tot een verrassende conclusie.

Er zijn enkele revelaties en de voormalige hoofdtrainer van KAA Gent ziet een erg verrassende speler uitblinken. Royal Antwerp FC heeft goede zaken gedaan afgelopen zomermercato. The Great Old doet weer mee bovenin.

LEES OOK: Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Verrassende uitblinker

Vanhaezebrouck ziet Antwerp als dé grootste revelatie tot nu toe. Hij schuift ook één speler naar voren als de beste van de Jupiler Pro League. “Terwijl we nu moeten vaststellen dat Chery de belangrijkste speler in de competitie is. Als aanvallende middenvelder is hij met zes goals gedeeld topschutter.”

Antwerp sloeg een gigantische slag op de mercato met Chery. “Wie had dat gedacht van Chery, een transfervrije speler van 36 jaar? Chapeau voor wie hem heeft binnengehaald.” Verder ziet HVH ook dat Antwerp met Chery, Ondrekja en Janssen de drie productiefste spelers van de competitie in de rangen hebben.

Titelkandidaat?

KRC Genk is de leider van de Jupiler Pro League, maar volgens Vanhaezebrouck kan dat snel veranderen. “Antwerp en Club hadden al het zwaarste programma. Voor hen wacht slechts één confrontatie meer met een topclub. Terwijl Genk en KAA Gent in de heenronde nog drie topclubs treffen. Met de resterende kalender is het dus best mogelijk dat Genk straks géén herfstkampioen wordt.”

Is Chery momenteel de beste speler van de JPL?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

61
61
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

168
168
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

128
128
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

150
150
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

247
247
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

74
74
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

601
601
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

301
301
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

180
180
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

310
310
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

221
221
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

422
422
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

385
385
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

307
307
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws