'Vertrek bij KBVB: Vercauteren neemt eerste beslissing'

492 stemmen
'Vertrek bij KBVB: Vercauteren neemt eerste beslissing'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen om zich voor te bereiden op de volgende wedstrijden in de Nations League, waarin twee toppers tegen Italië en Frankrijk wachten. Die zullen afgewerkt worden met een flink vertimmerde kern.

Domenico Tedesco maakte vrijdag zijn selectie bekend, waarin zoals verwacht De Bruyne en Lukaku ontbreken en er met Vandevoordt, Smets, Fofana en Ngonge maar liefst vier debutanten opgenomen werden. Er wordt stilaan dus zeer grondige vernieuwing ingezet bij de nationale ploeg.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Vercauteren zwaait in november af bij KBVB

Ook in de omkadering zit er vernieuwing aan te komen. Tedesco zal deze maand nog kunnen rekenen op de steun van Frank Vercauteren als technisch directeur, maar lang zal dat niet meer duren. Diens contract loopt immers af en zal niet meer verlengd worden.

De interlandperiode in november zal dan ook de laatste keer zijn dat Vercauteren zich zal melden, daarna zit zijn avontuur bij de voetbalbond erop. Wat er daarna wacht voor Vercauteren, is nog koffiedik kijken.

Terug naar Rusland

Het Nieuwsblad weet dat hij wel alvast één knoop doorgehakt heeft. Daar waar Vercauteren het voorbije anderhalf jaar nog constant op en neer pendelde, zal hij zich nu weer definitief gaan vestigen in Rusland. Daar wonen immers nog altijd zijn vrouw en kind.

Wat zijn sportieve carrière betreft, is het afwachten. Vercauteren lijkt nog niet beslist te hebben of hij op 67-jarige leeftijd nog op zoek gaat naar een nieuwe uitdaging als trainer of sportief directeur. Dat zal dus in de komende maanden nog moeten blijken.

Moet Vercauteren nog aan de slag gaan als trainer?

Meest recent

Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

8
8
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

35
35
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

29
29
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

16
16
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

38
38
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

208
208
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

38
38
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

141
141
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

184
184
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

58
58
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

127
127
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

235
235
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

148
148
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

123
123
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

350
350
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

211
211
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

197
197
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

234
234
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

382
382
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

253
253
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

528
528
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

271
271
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109

Meer sportnieuws