'Vertrek bij KBVB: Vercauteren neemt eerste beslissing'

door
'Vertrek bij KBVB: Vercauteren neemt eerste beslissing'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen om zich voor te bereiden op de volgende wedstrijden in de Nations League, waarin twee toppers tegen Italië en Frankrijk wachten. Die zullen afgewerkt worden met een flink vertimmerde kern.

Domenico Tedesco maakte vrijdag zijn selectie bekend, waarin zoals verwacht De Bruyne en Lukaku ontbreken en er met Vandevoordt, Smets, Fofana en Ngonge maar liefst vier debutanten opgenomen werden. Er wordt stilaan dus zeer grondige vernieuwing ingezet bij de nationale ploeg.

LEES OOK: Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Vercauteren zwaait in november af bij KBVB

Ook in de omkadering zit er vernieuwing aan te komen. Tedesco zal deze maand nog kunnen rekenen op de steun van Frank Vercauteren als technisch directeur, maar lang zal dat niet meer duren. Diens contract loopt immers af en zal niet meer verlengd worden.

De interlandperiode in november zal dan ook de laatste keer zijn dat Vercauteren zich zal melden, daarna zit zijn avontuur bij de voetbalbond erop. Wat er daarna wacht voor Vercauteren, is nog koffiedik kijken.

Terug naar Rusland

Het Nieuwsblad weet dat hij wel alvast één knoop doorgehakt heeft. Daar waar Vercauteren het voorbije anderhalf jaar nog constant op en neer pendelde, zal hij zich nu weer definitief gaan vestigen in Rusland. Daar wonen immers nog altijd zijn vrouw en kind.

Wat zijn sportieve carrière betreft, is het afwachten. Vercauteren lijkt nog niet beslist te hebben of hij op 67-jarige leeftijd nog op zoek gaat naar een nieuwe uitdaging als trainer of sportief directeur. Dat zal dus in de komende maanden nog moeten blijken.

Moet Vercauteren nog aan de slag gaan als trainer?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

189
189
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

253
253
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

114
114
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

110
110
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

289
289
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

496
496
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

154
154
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

305
305
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

522
522
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

192
192
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

107
107
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

161
161
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

428
428
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

198
198
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

781
781
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

621
621
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

438
438
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws