'Vertrek bij KBVB: Vercauteren neemt eerste beslissing'

door
'Vertrek bij KBVB: Vercauteren neemt eerste beslissing'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen om zich voor te bereiden op de volgende wedstrijden in de Nations League, waarin twee toppers tegen Italië en Frankrijk wachten. Die zullen afgewerkt worden met een flink vertimmerde kern.

Domenico Tedesco maakte vrijdag zijn selectie bekend, waarin zoals verwacht De Bruyne en Lukaku ontbreken en er met Vandevoordt, Smets, Fofana en Ngonge maar liefst vier debutanten opgenomen werden. Er wordt stilaan dus zeer grondige vernieuwing ingezet bij de nationale ploeg.

LEES OOK: 'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Vercauteren zwaait in november af bij KBVB

Ook in de omkadering zit er vernieuwing aan te komen. Tedesco zal deze maand nog kunnen rekenen op de steun van Frank Vercauteren als technisch directeur, maar lang zal dat niet meer duren. Diens contract loopt immers af en zal niet meer verlengd worden.

De interlandperiode in november zal dan ook de laatste keer zijn dat Vercauteren zich zal melden, daarna zit zijn avontuur bij de voetbalbond erop. Wat er daarna wacht voor Vercauteren, is nog koffiedik kijken.

Terug naar Rusland

Het Nieuwsblad weet dat hij wel alvast één knoop doorgehakt heeft. Daar waar Vercauteren het voorbije anderhalf jaar nog constant op en neer pendelde, zal hij zich nu weer definitief gaan vestigen in Rusland. Daar wonen immers nog altijd zijn vrouw en kind.

Wat zijn sportieve carrière betreft, is het afwachten. Vercauteren lijkt nog niet beslist te hebben of hij op 67-jarige leeftijd nog op zoek gaat naar een nieuwe uitdaging als trainer of sportief directeur. Dat zal dus in de komende maanden nog moeten blijken.

Moet Vercauteren nog aan de slag gaan als trainer?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

10
10
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

11
11
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

13
13
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

66
66
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

47
47
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

53
53
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

232
232
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

22
22
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

52
52
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

151
151
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

24
24
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

50
50
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

183
183
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

46
46
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

216
216
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

139
139
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

375
375
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

151
151
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

202
202
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

230
230
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

333
333
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

332
332
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

70
70
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

416
416

Meer sportnieuws