Selectie Rode Duivels: Tedesco verrast met 4 (!) debutanten

door
Selectie Rode Duivels: Tedesco verrast met 4 (!) debutanten

De selectie van de Rode Duivels voor de Nations League-wedstrijden tegen Italië en Frankrijk is bekendgemaakt. Bondscoach Domenico Tedesco verrast weer en roept vier debutanten op.

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn er niet bij, maar Leandro Trossard is wel weer opgeroepen. Cyril Ngongé, Matte Smets, Malick Fofana en doelman Maarten Vandevoordt zijn de nieuwelingen in de selectie.

Tedesco gooit alles door elkaar

Door het uitvallen van De Bruyne en Lukaku zijn er twee sterkhouders waar Tedesco niet op kan rekenen in de Nations League. De Italiaanse keuzeheer heeft ervoor gekozen om de selectie voor elkaar te gooien. Zo is Julien Duranville deze keer niet opgeroepen, maar mogen wel vier nieuwe namen hun opwachting maken.

Cyril Ngongé (Napoli), Matte Smets (RC Genk), Malick Fofana (Lyon) en doelman Maarten Vandevoordt (RB Leipzig) zijn de debutanten. Die laatste vervangt Thomas Kaminski die er door persoonlijke redenen niet bij kon zijn. Vandevoordt zat eerder al eens in de selectie van de Rode Duivels, maar heeft nooit zijn debuut gemaakt. Ook Arsenal-aanvaller Trossard is er weer bij. De ex-Genkie werd vorige interlandperiode thuisgelaten.

Nations League

Nu wachten twee kleppers in de Nations League met Italië en Frankrijk. Afgelopen interlandperiode gingen de Rode Duivels al de boot in tegen de Fransen. Kunnen ze deze keer wel revanche nemen tegen het zwarte beest van de Belgische nationale ploeg. Tedesco kan alvast goede resultaten gebruiken.

LEES OOK: KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

🔥 Populair bij onze lezers

'Plottwist rond Raskin: toptransfer naar bekerhouder'
'Plottwist rond Raskin: toptransfer naar bekerhouder'

Een goede selectie?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

159
159
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

255
255
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

706
706
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1725
1725
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

230
230
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1189
1189
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

522
522
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws