Selectie Rode Duivels: Tedesco verrast met 4 (!) debutanten

door
Selectie Rode Duivels: Tedesco verrast met 4 (!) debutanten

De selectie van de Rode Duivels voor de Nations League-wedstrijden tegen Italië en Frankrijk is bekendgemaakt. Bondscoach Domenico Tedesco verrast weer en roept vier debutanten op.

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn er niet bij, maar Leandro Trossard is wel weer opgeroepen. Cyril Ngongé, Matte Smets, Malick Fofana en doelman Maarten Vandevoordt zijn de nieuwelingen in de selectie.

Tedesco gooit alles door elkaar

Door het uitvallen van De Bruyne en Lukaku zijn er twee sterkhouders waar Tedesco niet op kan rekenen in de Nations League. De Italiaanse keuzeheer heeft ervoor gekozen om de selectie voor elkaar te gooien. Zo is Julien Duranville deze keer niet opgeroepen, maar mogen wel vier nieuwe namen hun opwachting maken.

Cyril Ngongé (Napoli), Matte Smets (RC Genk), Malick Fofana (Lyon) en doelman Maarten Vandevoordt (RB Leipzig) zijn de debutanten. Die laatste vervangt Thomas Kaminski die er door persoonlijke redenen niet bij kon zijn. Vandevoordt zat eerder al eens in de selectie van de Rode Duivels, maar heeft nooit zijn debuut gemaakt. Ook Arsenal-aanvaller Trossard is er weer bij. De ex-Genkie werd vorige interlandperiode thuisgelaten.

Nations League

Nu wachten twee kleppers in de Nations League met Italië en Frankrijk. Afgelopen interlandperiode gingen de Rode Duivels al de boot in tegen de Fransen. Kunnen ze deze keer wel revanche nemen tegen het zwarte beest van de Belgische nationale ploeg. Tedesco kan alvast goede resultaten gebruiken.

LEES OOK: Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Een goede selectie?

Meest recent

Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

16
16
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

19
19
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

15
15
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

118
118
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

247
247
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

75
75
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

47
47
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

140
140
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

103
103
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

47
47
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

132
132
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

407
407
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

145
145
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

47
47
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

112
112
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

263
263
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

347
347
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

635
635
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

282
282
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

264
264
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

231
231
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

169
169
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

537
537

Meer sportnieuws