Selectie Rode Duivels: Tedesco verrast met 4 (!) debutanten

851 stemmen
Selectie Rode Duivels: Tedesco verrast met 4 (!) debutanten

De selectie van de Rode Duivels voor de Nations League-wedstrijden tegen Italië en Frankrijk is bekendgemaakt. Bondscoach Domenico Tedesco verrast weer en roept vier debutanten op.

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn er niet bij, maar Leandro Trossard is wel weer opgeroepen. Cyril Ngongé, Matte Smets, Malick Fofana en doelman Maarten Vandevoordt zijn de nieuwelingen in de selectie.

Tedesco gooit alles door elkaar

Door het uitvallen van De Bruyne en Lukaku zijn er twee sterkhouders waar Tedesco niet op kan rekenen in de Nations League. De Italiaanse keuzeheer heeft ervoor gekozen om de selectie voor elkaar te gooien. Zo is Julien Duranville deze keer niet opgeroepen, maar mogen wel vier nieuwe namen hun opwachting maken.

Cyril Ngongé (Napoli), Matte Smets (RC Genk), Malick Fofana (Lyon) en doelman Maarten Vandevoordt (RB Leipzig) zijn de debutanten. Die laatste vervangt Thomas Kaminski die er door persoonlijke redenen niet bij kon zijn. Vandevoordt zat eerder al eens in de selectie van de Rode Duivels, maar heeft nooit zijn debuut gemaakt. Ook Arsenal-aanvaller Trossard is er weer bij. De ex-Genkie werd vorige interlandperiode thuisgelaten.

Nations League

Nu wachten twee kleppers in de Nations League met Italië en Frankrijk. Afgelopen interlandperiode gingen de Rode Duivels al de boot in tegen de Fransen. Kunnen ze deze keer wel revanche nemen tegen het zwarte beest van de Belgische nationale ploeg. Tedesco kan alvast goede resultaten gebruiken.

LEES OOK: Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Een goede selectie?

Meest recent

Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

14
14
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

11
11
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

43
43
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

231
231
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

328
328
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

232
232
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

480
480
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

115
115
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

215
215
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

278
278
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

113
113
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

423
423
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

368
368
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

422
422
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

790
790
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

189
189
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

193
193
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

378
378
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1804
1804
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

170
170
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

189
189
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

91
91
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

53
53
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

235
235

Meer sportnieuws