Selectie Rode Duivels: Tedesco verrast met 4 (!) debutanten

851 stemmen
Selectie Rode Duivels: Tedesco verrast met 4 (!) debutanten

De selectie van de Rode Duivels voor de Nations League-wedstrijden tegen Italië en Frankrijk is bekendgemaakt. Bondscoach Domenico Tedesco verrast weer en roept vier debutanten op.

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn er niet bij, maar Leandro Trossard is wel weer opgeroepen. Cyril Ngongé, Matte Smets, Malick Fofana en doelman Maarten Vandevoordt zijn de nieuwelingen in de selectie.

Tedesco gooit alles door elkaar

Door het uitvallen van De Bruyne en Lukaku zijn er twee sterkhouders waar Tedesco niet op kan rekenen in de Nations League. De Italiaanse keuzeheer heeft ervoor gekozen om de selectie voor elkaar te gooien. Zo is Julien Duranville deze keer niet opgeroepen, maar mogen wel vier nieuwe namen hun opwachting maken.

Cyril Ngongé (Napoli), Matte Smets (RC Genk), Malick Fofana (Lyon) en doelman Maarten Vandevoordt (RB Leipzig) zijn de debutanten. Die laatste vervangt Thomas Kaminski die er door persoonlijke redenen niet bij kon zijn. Vandevoordt zat eerder al eens in de selectie van de Rode Duivels, maar heeft nooit zijn debuut gemaakt. Ook Arsenal-aanvaller Trossard is er weer bij. De ex-Genkie werd vorige interlandperiode thuisgelaten.

Nations League

Nu wachten twee kleppers in de Nations League met Italië en Frankrijk. Afgelopen interlandperiode gingen de Rode Duivels al de boot in tegen de Fransen. Kunnen ze deze keer wel revanche nemen tegen het zwarte beest van de Belgische nationale ploeg. Tedesco kan alvast goede resultaten gebruiken.

LEES OOK: Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

Een goede selectie?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

11
11
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

41
41
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

97
97
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

16
16
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

31
31
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

46
46
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

86
86
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

72
72
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

160
160
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

201
201
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

442
442
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

199
199
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

307
307
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

32
32
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

43
43
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

174
174
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

204
204
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

498
498
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

189
189
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

46
46
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

132
132

Meer sportnieuws