Frustratie bij Union: "Daarmee moeten we véél beter doen"

door
Frustratie bij Union:

De Belgische clubs kunnen al bij al terugblikken op een goede avond in Europa. AA Gent leed een logische nederlaag op Chelsea, maar Anderlecht stuntte op het veld van Real Sociedad en Cercle Brugge haalde zwaar uit tegen St. Gallen. Enkel bij Union bleven ze met een zuur gevoel achter.

LEES OOK: Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Frustratie bij Union door gemiste kansen

De vice-kampioen moest in zijn tweede wedstrijd in de Europa League immers vrede nemen met een 0-0 tegen Bodø/Glimt. Daardoor blijft het achter met een één op zes. Dat is een domper, zeker omdat er meer ingezeten had.

Dat besefte ook Noah Sadiki. "We hebben een goede wedstrijd gespeeld, maar we kunnen niet tevreden zijn met een punt", baalde de jonge middenvelder bij RTBF. "Vorig weekend scoren we drie keer tegen Kortrijk, maar nu hervallen we weer. De beste kansen waren voor Bodø/Glimt omdat we hen veel ruimte gaven op de counter, maar wij moeten met 20 doelpogingen véél beter doen."

Geen verklaring voor gebrek aan efficiëntie

Het gebrek aan efficiëntie is een terugkerend thema bij Union. Het was immers al hun vijfde 0-0 van het seizoen, terwijl de kanonnen daarnaast ook nog zwegen in nederlagen tegen Slavia Praag en Antwerp. Daardoor heeft het zowel in de Jupiler Pro League als de Europa League zijn start gemist.

"Die ineffectiviteit voor doel is moeilijk te verklaren", zucht ook Alessio Castro-Montes. "Als we wisten waaraan het lag, dan konden we er iets aan doen. Ik heb de oplossing niet, maar het is waar dat het frustrerend is. We hebben vanavond genoeg kansen gecreëerd om zeker één of twee keer te scoren. Het is ontgoochelend, want thuis moeten we de drie punten pakken."

Zal Union zijn scoringprobleem snel oplossen?

Meest recent

'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

0
0
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

75
75
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

45
45
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

269
269
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

212
212
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

132
132
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

17
17
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

350
350
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

273
273
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1046
1046
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

344
344
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

326
326
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

323
323
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

272
272
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

434
434
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

197
197
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

325
325
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

239
239
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

356
356
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2992
2992
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

696
696
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

447
447
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

334
334
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

224
224
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

486
486

Meer sportnieuws