Hayen verbaast met opvallende uitspraken: “Dat moet niet”

door
Hayen verbaast met opvallende uitspraken: “Dat moet niet”

Club Brugge neemt het woensdag in de hernieuwde Champions League op tegen Borussia Dortmund. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de Europese clash en kwam met enkele opvallende uitspraken op de proppen.

Club Brugge speelt nog eens Champions League en mag dat meteen doen in een nieuw format. Blauw-Zwart is altijd ambitieus, maar door de hernieuwde CL is de kans op de volgende ronde een stuk kleiner geworden.

LEES OOK: Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

Hayen realistisch

Hayen verbaasde met zijn uitspraken. "Of we meteen punten moeten pakken? Moeten niet, willen wel. De ambitie is de tussenronde halen, maar je mag Dortmund écht niet onderschatten. Dit is de finalist van vorig seizoen. Misschien zijn ze daar nog wat zoekende, maar er blijven heel veel spelers over van vorig seizoen. We zullen boven onszelf moeten uitstijgen. Elke ploeg heeft een minder moment, en daar moeten wij van proberen te profiteren."

Het ziet er naar uit dat Club Brugge zich al neerlegt bij komende nederlagen. "Wat ik hoop te zien tijdens deze campagne? We willen onszelf tonen op dit toneel. We moeten de waarden van onze club uitstralen. Het is natuurlijk de bedoeling om altijd te winnen, maar we moeten nuchter blijven: je speelt tegen de beste clubs ter wereld. Maar na elke 95 minuten willen we kunnen zeggen dat we er alles aan gedaan hebben”, citeert Het Nieuwsblad Hayen.

Thuismatch

Club Brugge speelt nochtans in het eigen Jan Breydelstadion waar het kan spoken. "Dat we Dortmund thuis hebben? Op verplaatsing zou het ook een echte beleving zijn geweest. Net als dat het tegen Celtic wordt. Maar starten met een thuiswedstrijd is positief. Iedereen kijkt ernaar uit. Alle ingrediënten zijn aanwezig om er een leuke avond van te maken."

Maakt Club Brugge een kans op de volgende ronde in de CL?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

64
64
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

182
182
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

130
130
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

153
153
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

250
250
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

76
76
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

609
609
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

306
306
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

188
188
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

314
314
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

217
217
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

360
360
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

489
489
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

424
424
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

387
387
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

308
308
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws