Transferstatement van Hayen: "Ik hoop dat hij blijft"

door
Transferstatement van Hayen:

Het heeft een tijdje geduurd, maar de eerste echt overtuigende zege van Club Brugge is een feit dit seizoen. Zondagmiddag werd Cercle Brugge met duidelijke 3-0-cijfers over de knie gelegd. Daarbij konden verschillende sterkhouders zich onderscheiden.

Hugo Vetlesen toonde zich bijvoorbeeld erg gretig op het middenveld, mits wat meer meeval had hij altijd kunnen scoren. Maxim De Cuyper heeft dan weer stilaan zijn beste niveau beet. En voorin vinden Christos Tzolis en Gustaf Nilsson steeds beter hun draai.

LEES OOK: Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Beste Club-speler

Maar dé uitblinker was allicht Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller had er dit keer wél zin in en dat zullen zijn tegenstanders geweten hebben. Uiteindelijk tikte de smaakmaker af op één doelpunt en één assist, met wat meer precisie en geluk had die productie veel hoger kunnen liggen.

Skov Olsen blijft dus van cruciaal belang voor zijn ploeg. Vetlesen vindt dan ook dat hij meer erkenning verdiend. "Skov Olsen is onze beste speler. Ik vind dat hij daar niet genoeg respect en ‘credits’ voor krijgt. Want hij is echt een fantastische speler die een enorme meerwaarde kan zijn", stelde de Noor bij Het Laatste Nieuws.

Last-minute vertrek?

In ieder geval lijkt Skov Olsen ook tijdens de huidige mercato aan boord te blijven. Al kan daar in principe nog verandering in komen. Feyenoord trekt immers aan zijn mouw en de Nederlandse topclub heeft in principe nog tot maandag om middernacht om de deal af te ronden.

Die is kans is vrij klein. Coach Nicky Hayen hoopt alvast openlijk dat zijn smaakmaker aan boord blijft. "Je hebt de waarde van Andreas vandaag gezien. Hij heeft zo veel kwaliteiten... Ik kan als trainer alleen maar hopen dat hij blijft. Maar daar heb ik natuurlijk geen vat op en daar mag je ook niet te veel energie in steken", aldus Hayen.

Skov hoort bij de drie beste spelers in de JPL ...

Meest recent

Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

0
0
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

6
6
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

25
25
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

38
38
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

209
209
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

220
220
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

632
632
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

164
164
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

34
34
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

339
339
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

194
194
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

801
801
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

270
270
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

351
351
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

202
202
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

100
100
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

610
610
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

256
256
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

555
555
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

475
475
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

706
706
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

258
258
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

552
552
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

364
364

Meer sportnieuws