‘Bod El Khannouss van tafel, verrassende vervanger al binnen’

door
‘Bod El Khannouss van tafel, verrassende vervanger al binnen’

De toptransfer van El Khannouss lijkt er deze zomer aan te komen. Eerder kwam al naar buiten dat KRC Genk een bod had ontvangen van het Engelse Leicester City. Het Laatste Nieuws komt met een uitgebreide update.

De Marokkaanse international wordt al een tijdje genoemd met een toptransfer en staat op verschillende Europese lijstjes. KRC Genk wil echter de jackpot voor El Khannouss ontvangen. Leicester City lijkt in pole position te leggen en is de gesprekken gestart.

LEES OOK: ‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

Eerste bod van tafel

Het eerste bod van Leicester City werd alvast van tafel geveegd door KRC Genk. Naar verluidt bedroeg de aanbieding tussen de vijftien en twintig miljoen euro. De Limburgers nemen geen genoegen met minder dan 35 miljoen euro. Een absolute recordtransfer is op komst.

El Khannouss werd de afgelopen weken met verschillende clubs in verband gebracht. RB Leipzig koos uiteindelijk voor Antonio Nusa (ex-Club Brugge) om Dani Olm op te volgen en Florian Wirtz bleef bij Bayer Leverkusen. In de Premier League lonkten West Ham United en Brentford.

Verrassende opvolger

KRC Genk kan binnenkort aldus heel wat miljoenen op de bankrekening verwachten. Toch zal de club voor een verrassende opvolger kiezen. Het zou niet de transfermarkt opgaan, maar de 16-jarige Kos Karetsas het volledige vertrouwen geven.

Eerder werden Alieu Fadera (Como), Mark McKenzie (Toulouse), Matias Galarza (AC Talleres), Anouar Aït El Hadj (Union), Rasmus Carstensen (FC Köln) en Nicolás Castro (Elche) al verkocht voor een totaalbedrag van 37,5 miljoen euro.

Is Leicester City een goede club voor El Khannouss?

Meest recent

'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

12
12
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

61
61
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

67
67
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

88
88
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

27
27
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

695
695
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

29
29
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

35
35
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

248
248
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

101
101
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

164
164
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

203
203
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

47
47
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

197
197
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

353
353
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

823
823
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

151
151
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

44
44
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

406
406
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

109
109
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

581
581
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

662
662
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

454
454
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

70
70
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1131
1131

Meer sportnieuws