Club leidt gevleid: aanwinst wordt keihard aangepakt

door
Club leidt gevleid: aanwinst wordt keihard aangepakt

In de Jupiler Pro League stond zondagmiddag opnieuw een interessante affiche op het programma. Met KRC Genk en Club Brugge stonden immers twee topploegen tegenover mekaar die zich wilden herpakken na een gemiste start. De eerste helft ging dan ook behoorlijk gelijk op.

Voor aanvang van het seizoen werd vrij veel verwacht van het vernieuwde Genk onder coach Thorsten Fink. Maar de Duitse trainer heeft duidelijk nog tijd nodig om zijn ploeg te finetunen. Racing maakte tijdens de eerste twee speeldagen een matige indruk en bleef uiteindelijk achter met een teleurstellende 1 op 6.

LEES OOK: 'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Eerste helft in evenwicht

Club deed op zijn beurt niet veel beter, integendeel. Coach Nicky Hayen kan nochtans grotendeels rekenen op de selectie die hem in de Play-Offs van vorig seizoen zoveel succes opleverde. Aangevuld met enkele aanwinsten. Desondanks bleef ook Club, na de nederlaag in de Supercup, op 1 op 6 steken.

Beide ploegen waren dus gebrand op een goed resultaat in hun onderlinge duel. Het was evenwel Genk dat het beste startte voor eigen volk en meteen kon dreigen via Tolu Arokodare. Club antwoordde dan weer met een schot van Gustaf Nilsson op de lat. Vervolgens bleef de match op en af gaan zonder echte grote kansen.

Ondermaats Nilsson

Uiteindelijk kon Club in de absolute slotfase toch op voorsprong komen na een actie van Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen. Een opsteker dus voor de Bruggelingen, want tot dan was de eerste helft toch vrij ondermaats van verschillende Club-spelers. Met name aanwinsten Nilsson en Hugo Siquet konden niet bepaald bekoren. Op het sociale medium 'X' wordt vooral de Zweedse spits hard aangepakt.

Jutgla moet opnieuw meer minuten krijgen als diepste man ...

Meest recent

De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

12
12
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

87
87
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

69
69
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

59
59
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

44
44
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

63
63
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

100
100
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

127
127
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

225
225
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

88
88
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

166
166
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

549
549
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

286
286
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

360
360
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

288
288
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

114
114
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

766
766
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

374
374
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

504
504
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

370
370
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

249
249
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

453
453
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

413
413
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

135
135
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

550
550

Meer sportnieuws