Sterkhouder Spanje dreigt met stoppen: ‘Voor niemand respect!’

door
Sterkhouder Spanje dreigt met stoppen: ‘Voor niemand respect!’

Spanje is de topfavoriet van het Europees Kampioenschap in Duitsland geworden. In de halve finale wacht Frankrijk. Aanvoerder Alvaro Morata verraste met een scherp interview.

Tegenover El Mundo sprak de aanvaller open over zijn interlandcarrière. Morata denkt erover na om te stoppen bij de nationale ploeg van Spanje. Eerder liet de spits nochtans weten sowieso door te willen gaan.

Eeuwigdurende kritiek 

Morata wijst naar de kritiek die hij krijgt in Spanje. “In voetbal weet men nooit. Ik wil zeker doorgaan bij Spanje en Atlético Madrid, maar het is zeer lastig als je constant kritiek krijgt.” Vervolgens ging Morata nog een stapje verder.

“Waarschijnlijk zal ik na het Europees Kampioenschap stoppen bij de nationale ploeg van Spanje. Ik wil er eigenlijk niet over praten. Ik ben gelukkiger buiten Spanje omdat de mensen mij daar respecteren. In Spanje is er voor niets of niemand respect”, klink het messcherp.

Aanvalsleider

Op het EK is Morata de aanvalsleider en aanvoerder van de Spaanse nationale ploeg. Eerder dreigde hij er al mee te stoppen nadat hij werd bedreigd. In 78 caps kon Morata 36 keer scoren. Enkel David Villa, Raul en Fernando Torres scoorden meer in het shirt van Spanje.

De timing van het interview van Morata is op zijn minst opvallend te noemen. Spanje zit in een goede flow op het EK en neemt het in de halve finale op tegen Frankrijk.

Moet Morata stoppen bij Spanje?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

63
63
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

54
54
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

77
77
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

109
109
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

151
151
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

52
52
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

185
185
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

68
68
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

83
83
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

446
446
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

392
392
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

841
841
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

288
288
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

451
451
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

270
270
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1040
1040
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

346
346
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

398
398
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

671
671
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

275
275
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

588
588

Meer sportnieuws