'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

door
'Club Brugge mengt zich in race om peperdure middenvelder'

Bob Madou is er stellig van overtuigd dat de beste deals te rapen vallen nog voor de transfermarkt officieel haar deuren opent. Club Brugge blijkt dan ook al erg druk in de weer op de mercato. Vooral in de as van het veld is er veel werk aan de winkel.

Niet alleen zoekt Blauw-Zwart diep in de punt nog een opvolger voor Igor Thiago, ook centraal achterin en op het middenveld staan er een aantal vacatures open. Al werden die met de komst van Ardon Jashari en Zaid Romero, die allicht snel officieel zal worden voorgesteld, reeds deels ingevuld.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Club zoekt middenvelder(s)

Toch is het huiswerk van Dévy Rigaux vooral op het middenveld nog lang niet af. Tenslotte werd het aflopend contract van Éder Balanta niet meer verlengd, terwijl ook Raphael Onyedika, Denis Odoi en Casper Nielsen mogelijk de deur van het Jan Breydelstadion achter zich dicht zullen trekken.

In dat opzicht is Club volgens VI een van de gegadigden voor Ryan Flamingo, in het afgelopen seizoen goed voor drie doelpunten en één assist in 35 optredens op huurbasis bij Utrecht. Met het oog om snel winst te boeken besloot men zijn aankoopoptie van 2,75 miljoen daar dan ook te lichten.

Pittig prijskaartje Flamingo

De 21-jarige Nederlander staat vooral nadrukkelijk op de verlanglijst van PSV, dat ondertussen reeds meerdere pogingen ondernam om hem los te weken. Utrecht houdt evenwel voet bij stuk dat het geen haast heeft om te cashen en heeft daarom een uiterst pittig prijskaartje op Flamingo geplakt.

Het nummer zes zou namelijk een soortgelijk bedrag moeten opbrengen als Quinten Timber destijds, die voor ongeveer 8,5 miljoen naar Feyenoord verhuisde. Zelf ziet Flamingo, die ook op interesse van RB Leizpig en enkele Italiaanse clubs kan rekenen, een verhuis naar Eindhoven alvast zitten.

Opvolger van Onyedika?

Club zal dus een stevige inspanning moeten leveren wil het hem naar Jan Breydel lokken. Verwacht wordt alleszins dat alle gegadigden hun belangstelling weldra concreet zullen maken. Afwachten hoe diep onze landskampioen, die geen gekke dingen wil doen, bereid is om in de buidel te tasten.

Denkt u dat Flamingo naar Club zal verhuizen?

Meest recent

Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

26
26
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

49
49
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

35
35
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

246
246
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

118
118
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

46
46
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

148
148
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

35
35
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

275
275
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

240
240
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

31
31
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

306
306
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

211
211
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

265
265
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

211
211
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

233
233
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

970
970
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

188
188
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

792
792
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

559
559
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

526
526
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

271
271
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

346
346
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

718
718
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

872
872

Meer sportnieuws