Patro heeft zijn nieuwe nummer 1 gevonden

door
Patro heeft zijn nieuwe nummer 1 gevonden

Als nieuwkomer in de Challenger Pro League wist Patro Eisden het knap meteen tot de play-offs te schoppen. Daarin moest het wel meteen zijn meerdere erkennen in Deinze en dus kwam er geen promotie. Voor volgend seizoen staan er heel wat veranderingen op til bij de ploeg van trainer Stijn Stijnen.

Patro kondigde de voorbije dagen immers al een waslijst aan transfers aan. Maar liefst tien vertrekkers liggen al vast, want naast de miljoenentransfer van Hadj-Moussa naar Feyenoord verlaten ook Bamona, Bentayeb, Bounou, Limbombe, Corstjens, Swers, Pierrot, Belin en Heekeren nog Maasmechelen.

LEES OOK: CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

Patro vindt nieuwe nummer 1

Met die laatse twee verliest Patro ook zijn twee doelmannen van het voorbije seizoen. Belin was jarenlang de nummer één van Patro maar verlengt zijn aflopende contract niet, terwijl huurling Heekeren, die hem na Nieuwjaar kwam vervangen, terugkeert naar Schalke 04.

Maar Patro heeft zijn nieuwe nummer één nu gevonden. Het kondigt aan dat het zich versterkt heeft met Gian Geladé. De 23-jarige doelman komt over van eerstenationaler Dessel Sport en tekende een contract voor drie seizoenen. Eerder speelde de Limburger ook voor Eendracht Termien en SK Beveren.

Geladé komt over van Dessel

"Gian is een doelman die klaar is voor de volgende stap in zijn carrière na twee seizoenen als titularis in Dessel", legt keeperstrainer Niels Hermans de keuze uit. "Met zijn maniakale profmentaliteit past hij perfect in ons team van keepers. We kiezen bewust voor jong talent van eigen bodem dat zich bij ons ten volle kan ontplooien."

Geladé is voor Patro al de tweede aanwinst voor volgend seizoen. Eerder wisten ze immers ook al aanvaller Vicky Kiankaulua weg te kapen bij La Louvière. Ongetwijfeld zullen er nog de nodige nieuwkomers volgen.

Zal Patro volgend seizoen opnieuw meestrijden voor promotie?

Meest recent

Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

48
48
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

55
55
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

150
150
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

320
320
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

286
286
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

231
231
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

271
271
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

174
174
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

304
304
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

232
232
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

458
458
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

505
505
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

352
352
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

470
470
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

310
310
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

344
344
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

80
80
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

358
358
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

296
296
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

218
218
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

383
383
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

146
146
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

116
116
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

193
193
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

311
311

Meer sportnieuws