'Transfertarget geïdentificeerd: Club gaat voor oude bekende'

door
'Transfertarget geïdentificeerd: Club gaat voor oude bekende'

Bij Club Brugge wordt momenteel alles in gereedheid gebracht voor het verwachte titelfeest van komende zondag. De sportieve leiding is echter ook al vol in de weer met de voorbereiding op komend seizoen. Zo wordt opnieuw een drukke transferzomer verwacht.

Allereerst zal Blauw-Zwart moeten beslissen wie volgend seizoen aan het roer staat als hoofdtrainer. Lange tijd leek Club daarvoor een externe kandidaat te kiezen. Maar door de recente prestaties onder Nicky Hayen, is de interim-coach momenteel de grote favoriet om vastbenoemd te worden. Tegen het einde van deze maand wordt daarover duidelijkheid verwacht.

LEES OOK: 'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Eerste aanwinsten binnen

Vervolgens wordt vooral richting Devy Rigaux gekeken. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

Met middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst binnen. De controlerende middenvelder werd voor de nodige miljoenen overgenomen van FC Lüzern. Daarnaast zou ook Zaid Romero, een Argentijnse verdediger, onderweg zijn naar Brugge. Maar daar zal het niet bij blijven.

Aanvallende versterking

Zo raakte inmiddels bekend dat ook een nieuwe spits en een flankaanvaller op de verlanglijst staat. Niet onlogisch. Club moet immers een opvolger vinden voor de naar Brentford vertrekkende Igor Thiago, terwijl ook Andreas Skov Olsen en/of Antonio Nusa mogelijk vertrekken. Ook zij zullen op gepaste wijze vervangen moeten worden.

En daarvoor zou Blauw-Zwart opnieuw richting de Zuid-Amerikaanse markt lonken. Zo meldt het Chileense medium Cooperativa dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Alexander Aravena. Deze 21-jarige flankaanvaller, die ook in een centrale rol uit de voeten kan, is momenteel aan de slag in eigen land bij CD Universidad Católica.

Contacten lopen

Een jaartje geleden werd Aravena ook al gelinkt aan Club, net zoals aan KRC Genk en RSC Anderlecht. Maar concreet werd die belangstelling niet. Nu zou Club volgens bovengenoemde bron wel al contact hebben opgenomen om de onderhandelingen te kunnen opstarten. Daarmee wil Blauw-Zwart onder meer Spaanse concurrenten willen aftroeven. De onderlinge relaties tussen beide clubs lijken alvast goed. In 2016 vonden ze immers ook al een akkoord over de toenmalige huurbeurt van Nicolas Castillo, die na omzwervingen inmiddels weer terug speelt bij Universidad Católica.

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

78
78
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

118
118
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

21
21
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

61
61
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

34
34
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

36
36
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

50
50
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

31
31
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

97
97
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

146
146
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

69
69
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

103
103
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

49
49
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

196
196
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

257
257
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

206
206
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

269
269
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

172
172
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

110
110
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

463
463
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

57
57
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

372
372
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

88
88
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

327
327
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

236
236

Meer sportnieuws