'Transfertarget geïdentificeerd: Club gaat voor oude bekende'

door
'Transfertarget geïdentificeerd: Club gaat voor oude bekende'

Bij Club Brugge wordt momenteel alles in gereedheid gebracht voor het verwachte titelfeest van komende zondag. De sportieve leiding is echter ook al vol in de weer met de voorbereiding op komend seizoen. Zo wordt opnieuw een drukke transferzomer verwacht.

Allereerst zal Blauw-Zwart moeten beslissen wie volgend seizoen aan het roer staat als hoofdtrainer. Lange tijd leek Club daarvoor een externe kandidaat te kiezen. Maar door de recente prestaties onder Nicky Hayen, is de interim-coach momenteel de grote favoriet om vastbenoemd te worden. Tegen het einde van deze maand wordt daarover duidelijkheid verwacht.

LEES OOK: Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Eerste aanwinsten binnen

Vervolgens wordt vooral richting Devy Rigaux gekeken. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

Met middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst binnen. De controlerende middenvelder werd voor de nodige miljoenen overgenomen van FC Lüzern. Daarnaast zou ook Zaid Romero, een Argentijnse verdediger, onderweg zijn naar Brugge. Maar daar zal het niet bij blijven.

Aanvallende versterking

Zo raakte inmiddels bekend dat ook een nieuwe spits en een flankaanvaller op de verlanglijst staat. Niet onlogisch. Club moet immers een opvolger vinden voor de naar Brentford vertrekkende Igor Thiago, terwijl ook Andreas Skov Olsen en/of Antonio Nusa mogelijk vertrekken. Ook zij zullen op gepaste wijze vervangen moeten worden.

En daarvoor zou Blauw-Zwart opnieuw richting de Zuid-Amerikaanse markt lonken. Zo meldt het Chileense medium Cooperativa dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Alexander Aravena. Deze 21-jarige flankaanvaller, die ook in een centrale rol uit de voeten kan, is momenteel aan de slag in eigen land bij CD Universidad Católica.

Contacten lopen

Een jaartje geleden werd Aravena ook al gelinkt aan Club, net zoals aan KRC Genk en RSC Anderlecht. Maar concreet werd die belangstelling niet. Nu zou Club volgens bovengenoemde bron wel al contact hebben opgenomen om de onderhandelingen te kunnen opstarten. Daarmee wil Blauw-Zwart onder meer Spaanse concurrenten willen aftroeven. De onderlinge relaties tussen beide clubs lijken alvast goed. In 2016 vonden ze immers ook al een akkoord over de toenmalige huurbeurt van Nicolas Castillo, die na omzwervingen inmiddels weer terug speelt bij Universidad Católica.

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

4
4
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

26
26
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

42
42
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

73
73
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

36
36
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

263
263
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

213
213
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

177
177
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

200
200
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

157
157
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

58
58
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

42
42
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

153
153
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

103
103
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

206
206
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

254
254
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

140
140
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

451
451
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

367
367
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

256
256
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws