'Club Brugge vindt nieuwe parel in Zuid-Amerika'

door
'Club Brugge vindt nieuwe parel in Zuid-Amerika'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking, ook in Zuid-Amerika. De Bruggelingen hebben daar een talentvolle speler uit Chili op het hoog. Maar de concurrentie belooft toch wel stevig te worden voor de Bruggelingen.


Club Brugge heeft volgens buitenlandse media zijn zinnen gezet op Alexander Aravena. Dat is een 20-jarige Chileense flankaanvaller die in eigen land uitkomt voor CD Universidad Catolica en daar dit seizoen indruk maakt met 6 goals en 3 assists in 14 wedstrijden. Door zijn goede prestaties heeft hij echter ook de interesse gelokt van AZ, Sunderland en Granada. 

LEES OOK: Mokio krijgt ferme klappen bij Ajax: “Langzaam kapot”

Koopje?

Aravena zou wel eens een koopje kunnen zijn, want hij ligt nog maar tot 31 december van dit jaar onder contract. Transfermarkt schat zijn marktwaarde op 2 miljoen euro. De Chileense flankaanvaller lijkt in de zomer de overgang naar Europa te maken. Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar flankaanvallers en met Michal Skoras (die ook veel interesse genoot) hebben ze alvast zo een profiel binnen weten te halen. Club Brugge kan Aravena ook eerst stallen bij Club NXT om daar in de schaduw te wennen aan het Belgische voetbal.

Club Brugge is duidelijk zeer actief op de transfermarkt. Dat is ook nodig, want het moet al vroeg aan de bak in de voorrondes van de Conference League. Het volgende dossier dat prioriteit heeft is dat van de coach. Ronny Deila lijkt op weg naar het Jan Breydelstadion.

  

Moet Club doorduwen voor hem?

Meest recent

Brandhout en schande: Albert haalt uit naar Anderlecht

De positie van Besnik Hasi komt steeds meer onder druk te staan. Tegen OH Leuven speelde RSC ...

27
27
Oorlogje Conte - De Bruyne: aanvoerder Napoli mengt zich

SSC Napoli verloor zondagavond op het veld van AC Milan: 2-1. Kevin De Bruyne nam het Napolitaanse ...

2
2
Voordeel Club Brugge? Degryse duidelijk over rood Fossey

Club Brugge kan maandag met een gerust gemoed naar Bergamo reizen voor het Champions ...

154
154
Crisis lonkt bij Antwerp: "Als we zo blijven spelen ...."

Na negen speeldagen in de reguliere competitie, is Antwerp FC teruggezakt naar de dertiende plaats ...

43
43
STVV-Genk doet stof opwaaien: Vandenbempt haalt stevig uit

De Limburgse derby deed zondagnamiddag heel wat stof opwaaien. KRC Genk won uiteindelijk na een ...

297
297
Thibaut Courtois zwaar in shock: keihard gedumpt

De derby kwam hard binnen bij Thibaut Courtois. Real liet zijn keeper in de steek, met meters in de ...

156
156
'Bom op Old Trafford: nieuwe topcoach staat al klaar'

De tweede interland-break van het seizoen is in aantocht en volgens heel wat clubs is dat een ideaal ...

100
100
'Club schrikt: Ordonez-megadeal kan catastrofe worden'

Club Brugge droomt van 40 miljoen euro voor Ordóñez na de CIES-ranking, met zijn ...

180
180
'Blunder Hasi doet Anderlecht de das om'

RSC Anderlecht speelde vrijdagavond een erg matige wedstrijd op het veld van OH Leuven. De ...

281
281
Rel bij Napoli: De Bruyne woedend, Conte slaat terug

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zijn eerste grote topwedstrijd van het seizoen verloren. ...

349
349
'Hayen hakt knopen door: dubbele verrassing op Atalanta'

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een lastige opdracht in de Champions League. Zo maakte ...

335
335
'Genk bibbert: winters transferoffensief voor Karetsas'

KRC Genk kende een bewogen transferzomer, maar uiteindelijk verloor het enkel Christopher Bonsu Baah ...

159
159
'Garcia houdt zeer verrassende Duivels in de gaten'

Rudi Garcia zal volop aan het nadenken zijn over zijn volgende selectie, want die moet hij snel gaan ...

88
88
KVM bestormt de top: "Mogen we trots op zijn"

De reguliere competitie is intussen toch al bijna een derde ver. Na negen speeldagen vinden we ...

75
75
Scorende Saelemaekers smeert Napoli eerste nederlaag aan

Napoli was met een twaalf op twaalf foutloos aan het seizoen begonnen, maar de titelverdediger zag ...

54
54
Boodschap voor Hasi: "Daarvoor naar Anderlecht gekomen"

Anderlecht blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het raakte dit weekend weer niet verder ...

315
315
Megadomper voor De Ketelaere, Club Brugge én Rode Duivels

Club Brugge wist dit weekend op het nippertje nog Standard te kloppen en kan zo met vertrouwen ...

113
113
De Mil ziet verklaring voor plotse dip bij Charleroi

Het is voor Charleroi tot dusver een seizoen met hoogtes en laagtes. Het werd Europees meteen ...

48
48
Lierse baalt, Olympic Charleroi veegt eindelijk nul weg in 1B

In de slotmatch van de achtste speeldag in de Challenger Pro League heeft Lierse de kans laten ...

50
50
Dender pakt nog eens puntje, maar schiet weinig op

De negende speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond niet met vuurwerk afgesloten. In de ...

33
33
Nieuwe publiekslieveling bij AA Gent: "Dankzij Leko!"

AA Gent haalde afgelopen zomer Michal Skoras weg bij Club Brugge, waar hij door de mand viel. Bij de ...

330
330
KV Mechelen stoomt door, De Mil likt zijn wonden

Sporting Charleroi en KV Mechelen zijn niet onaardig aan het seizoen begonnen en de twee clubs namen ...

134
134
STVV woedend: “Heb je Atlético-Real Madrid gezien?"

STVV was meer dan terecht zeer misnoegd over de zeer povere prestaties van scheidsrechter Lawrence ...

224
224
El Ouahdi prikt naar STVV: "We gaan genieten"

KRC Genk kende een topweek inzake resultaten. Ze wonnen op het veld van Rangers FC en STVV, twee ...

254
254
Arsenal zorgt voor enorm spektakel bij Newcastle

In de Premier League stond Arsenal voor een zware verplaatsing naar Newcastle, komende week ...

76
76

Meer sportnieuws