Topper voor Club Brugge: "Kon ook daarheen"

door
Topper voor Club Brugge:

Club Brugge haalde Michal Skoras weg bij Lech Poznan. De Poolse flankaanvaller lijkt komend seizoen de opvolger te moeten worden van de zo goed als zeker vertrekkende Noa Lang. VoetbalNieuws sprak met de Poolse journalist Tomasz Włodarczyk over de nieuwe aanwinst. Wat mogen de fans van Blauw-Zwart verwachten van Skoras?


Club Brugge betaalde ongeveer 7 miljoen euro voor Michal Skoras en dat doet het, zoals meestal bij transfers, in verschillende schijven. Lech Poznan bedong ook een doorverkooppercentage van 15% op de meerwaarde. In Polen was er toch een beetje ophef dat Skoras niet naar een topcompetitie trok, maar voor België koos. Voor Tomasz Włodarczyk was dat allerminst een verrassing.

“Ik ben niet verrast dat hij naar België verkast. Skoras wilde eerst een tussenstap zetten en zeker geen stappen overslaan en meteen naar een topcompetitie vertrekken. Hij hoopt in Brugge de volgende stap te zetten en mogelijk na twee of drie seizoenen dan die stap naar een grote competitie te kunnen maken. Dat was het hele plan achter zijn transfer naar Club Brugge. Er was ook interesse van Bologna, en ook Nederlandse, Spaanse en Duitse clubs hadden hun oog laten vallen op hem”, verklaart hij de transfer naar Club Brugge.


LEES OOK: 'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Via de Conference League naar Club Brugge

Skoras was dit seizoen goed voor 16 goals en 8 assists in 52 wedstrijden. Maar wat voor type speler is hij? “Zijn grootste kwaliteiten zijn zijn snelheid, explosiviteit, uithoudingsvermogen, dribbelvaardigheid en het is een speler die zeer hard werkt. Het is zeer snel gegaan voor Skoras. Twee jaar geleden was hij nog geen basisspeler bij Lech Poznan, maar dit seizoen zette hij enorme stappen voorwaarts. Hij maakte minuten op het WK (45 minuten, nvdr.) en toonde zich daarna in de Conference League (12 matchen met 5 goals en 3 assists, nvdr.). Daardoor wist hij zijn transfer af te dwingen naar Club Brugge”, aldus Włodarczyk.

Een vaste waarde worden bij Polen is de volgende stap. “Bij Lech Poznan volgde hij Jacub Kaminski op en die doet het nu voortreffelijk bij Wolfsburg. Wie weet kan Skoras in zijn voetsporen treden in Brugge. In de nationale ploeg zal hij ook meer speelminuten vergaren de komende maanden. Zeker als hij zijn progressie van de afgelopen maanden verder kan zetten bij Club Brugge. Het is alvast een van de meest veelbelovende spelers in Polen.”

Claudio Reulens

  

Een toptransfer voor Club?

Meest recent

Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

4
4
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

58
58
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

45
45
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

248
248
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

163
163
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

248
248
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

129
129
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

89
89
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

485
485
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

232
232
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

117
117
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

513
513
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

416
416
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

625
625
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

246
246
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

484
484
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

340
340
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

93
93
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

540
540
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

372
372
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

109
109
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

233
233
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

577
577
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

307
307
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

80
80

Meer sportnieuws