Topper voor Club Brugge: "Kon ook daarheen"

door stemmen
Topper voor Club Brugge:

Club Brugge haalde Michal Skoras weg bij Lech Poznan. De Poolse flankaanvaller lijkt komend seizoen de opvolger te moeten worden van de zo goed als zeker vertrekkende Noa Lang. VoetbalNieuws sprak met de Poolse journalist Tomasz Włodarczyk over de nieuwe aanwinst. Wat mogen de fans van Blauw-Zwart verwachten van Skoras?


Club Brugge betaalde ongeveer 7 miljoen euro voor Michal Skoras en dat doet het, zoals meestal bij transfers, in verschillende schijven. Lech Poznan bedong ook een doorverkooppercentage van 15% op de meerwaarde. In Polen was er toch een beetje ophef dat Skoras niet naar een topcompetitie trok, maar voor België koos. Voor Tomasz Włodarczyk was dat allerminst een verrassing.

“Ik ben niet verrast dat hij naar België verkast. Skoras wilde eerst een tussenstap zetten en zeker geen stappen overslaan en meteen naar een topcompetitie vertrekken. Hij hoopt in Brugge de volgende stap te zetten en mogelijk na twee of drie seizoenen dan die stap naar een grote competitie te kunnen maken. Dat was het hele plan achter zijn transfer naar Club Brugge. Er was ook interesse van Bologna, en ook Nederlandse, Spaanse en Duitse clubs hadden hun oog laten vallen op hem”, verklaart hij de transfer naar Club Brugge.


LEES OOK: 'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

Via de Conference League naar Club Brugge

Skoras was dit seizoen goed voor 16 goals en 8 assists in 52 wedstrijden. Maar wat voor type speler is hij? “Zijn grootste kwaliteiten zijn zijn snelheid, explosiviteit, uithoudingsvermogen, dribbelvaardigheid en het is een speler die zeer hard werkt. Het is zeer snel gegaan voor Skoras. Twee jaar geleden was hij nog geen basisspeler bij Lech Poznan, maar dit seizoen zette hij enorme stappen voorwaarts. Hij maakte minuten op het WK (45 minuten, nvdr.) en toonde zich daarna in de Conference League (12 matchen met 5 goals en 3 assists, nvdr.). Daardoor wist hij zijn transfer af te dwingen naar Club Brugge”, aldus Włodarczyk.

Een vaste waarde worden bij Polen is de volgende stap. “Bij Lech Poznan volgde hij Jacub Kaminski op en die doet het nu voortreffelijk bij Wolfsburg. Wie weet kan Skoras in zijn voetsporen treden in Brugge. In de nationale ploeg zal hij ook meer speelminuten vergaren de komende maanden. Zeker als hij zijn progressie van de afgelopen maanden verder kan zetten bij Club Brugge. Het is alvast een van de meest veelbelovende spelers in Polen.”

Claudio Reulens

  

Een toptransfer voor Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

27
27
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

69
69
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

100
100
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

79
79
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

173
173
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

188
188
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

145
145
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

129
129
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

486
486
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

704
704
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

125
125
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

418
418
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

306
306
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

433
433
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

442
442
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

296
296
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws