Topper voor Club Brugge: "Kon ook daarheen"

870
Topper voor Club Brugge:

Club Brugge haalde Michal Skoras weg bij Lech Poznan. De Poolse flankaanvaller lijkt komend seizoen de opvolger te moeten worden van de zo goed als zeker vertrekkende Noa Lang. VoetbalNieuws sprak met de Poolse journalist Tomasz Włodarczyk over de nieuwe aanwinst. Wat mogen de fans van Blauw-Zwart verwachten van Skoras?


Club Brugge betaalde ongeveer 7 miljoen euro voor Michal Skoras en dat doet het, zoals meestal bij transfers, in verschillende schijven. Lech Poznan bedong ook een doorverkooppercentage van 15% op de meerwaarde. In Polen was er toch een beetje ophef dat Skoras niet naar een topcompetitie trok, maar voor België koos. Voor Tomasz Włodarczyk was dat allerminst een verrassing.

“Ik ben niet verrast dat hij naar België verkast. Skoras wilde eerst een tussenstap zetten en zeker geen stappen overslaan en meteen naar een topcompetitie vertrekken. Hij hoopt in Brugge de volgende stap te zetten en mogelijk na twee of drie seizoenen dan die stap naar een grote competitie te kunnen maken. Dat was het hele plan achter zijn transfer naar Club Brugge. Er was ook interesse van Bologna, en ook Nederlandse, Spaanse en Duitse clubs hadden hun oog laten vallen op hem”, verklaart hij de transfer naar Club Brugge.


LEES OOK: Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Via de Conference League naar Club Brugge

Skoras was dit seizoen goed voor 16 goals en 8 assists in 52 wedstrijden. Maar wat voor type speler is hij? “Zijn grootste kwaliteiten zijn zijn snelheid, explosiviteit, uithoudingsvermogen, dribbelvaardigheid en het is een speler die zeer hard werkt. Het is zeer snel gegaan voor Skoras. Twee jaar geleden was hij nog geen basisspeler bij Lech Poznan, maar dit seizoen zette hij enorme stappen voorwaarts. Hij maakte minuten op het WK (45 minuten, nvdr.) en toonde zich daarna in de Conference League (12 matchen met 5 goals en 3 assists, nvdr.). Daardoor wist hij zijn transfer af te dwingen naar Club Brugge”, aldus Włodarczyk.

Een vaste waarde worden bij Polen is de volgende stap. “Bij Lech Poznan volgde hij Jacub Kaminski op en die doet het nu voortreffelijk bij Wolfsburg. Wie weet kan Skoras in zijn voetsporen treden in Brugge. In de nationale ploeg zal hij ook meer speelminuten vergaren de komende maanden. Zeker als hij zijn progressie van de afgelopen maanden verder kan zetten bij Club Brugge. Het is alvast een van de meest veelbelovende spelers in Polen.”

Claudio Reulens

  

Een toptransfer voor Club?

Meest recent

Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

0
0
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

7
7
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

88
88
Coosemans stelt vast: "Binnenskamers weten we dat"

RSC Anderlecht won met 0-1 op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars speelden zeker niet ...

82
82
Leko over 'minder' Club: "Dat mogen jullie niet vergeten"

Club Brugge neemt het zondag op tegen Royal Antwerp FC. Op papier een leuke match, maar een topmatch ...

82
82
Ooit indruk gemaakt op Kompany, nu de parel van Beveren

SK Beveren is het seizoen correct begonnen met een zes op vijftien. Bij de Waaslanders komt een ...

35
35
De Meyer looft smaakmaker Beveren: "Klasbak!"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries spelen namiddag op het veld van SK Beveren, dat ...

42
42
'Real broedt op nieuwe Mourinho-transfer: 70 miljoen'

Real Madrid kan dit seizoen goede resultaten voorleggen, maar afgelopen dinsdag tegen Internazionale ...

58
58
Pittige waarschuwing Burgess: "Als ik hem zonder shirt zie ..."

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

151
151
Anderlecht wint maar zwoegt: grote winnaar op tribunes

RSC Anderlecht won vrijdagavond van KV Mechelen, maar moest zeker in de tweede helft nog flink ...

269
269
Uytterhoeven opnieuw redder in nood? Van Gucht grijpt in

Mark Uytterhoeven heeft in zijn lange carrière al heel wat levens gered. Als geroemd ...

42
42
'Stankovic op zijspoor: nieuwe knaltransfer in 2027'

Terwijl het middenveld van Club Brugge nog zoekende is, gaat ook één van de vertrokken ...

445
445
Kopzorgen om Vanaken: Leko-surprise aan de aftrap?

Voorlopig staat nog een groot vraagteken achter zijn naam. Maar de kans is reëel dat Club ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Lukaku-twist bij Anderlecht, jokertransfer Bodart'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

165
165
De Condé baalt enorm van Karetsas: “Lessen uit trekken”

KRC Genk verkocht afgelopen zomer ferm met monstertransfers Konstantinos Karetsas en Lucca ...

455
455
Union onthult groots plan na pijnlijke Europese spelerslijst

Union SG kon voor de Champions League-voorrondes maar 21 spelers op de A-lijst zetten. 8 plekken ...

82
82
KV Mechelen-spelers vellen oordeel over ontslag Vanderbiest

Het rommelt bij KV Mechelen. Malinwa was vorig seizoen nog de grote revelatie van de Jupiler Pro ...

645
645
'Ongeziene trainerswending bij Lukaku: gesprekken gelekt'

Na het 1-1 gelijkspel van Fenerbahçe tegen AS Roma in de Champions League nam hoofdtrainer ...

116
116
Van der Elst ziet groot probleem ontstaan bij Club Brugge

Club Brugge staat mee bovenin het klassement, maar overtuigend is het nog niet. In de Champions ...

268
268
De Condé over knaltransfer: “Zag ik totaal niet aankomen”

KRC Genk heeft er een drukke zomermercato opzitten. De club zag onder meer Konstantinos Karetsas ...

346
346
Cercle Brugge maakt nog een uitgaande transfer bekend

Cercle Brugge heeft alsnog een speler laten vertrekken. De Bruggelingen maakten bekend dat ze een ...

36
36
Boskamp snoeihard: "Ik riep hem niet meer op voor België"

De Rode Duivels spelen binnen enkele weken maar liefst vier matchen in de ronduit overbodige Nations ...

560
560
Anderlecht met grote domper: sterkhouder weken out?

RSC Anderlecht pakte de broodnodige drie punten bij KV Mechelen. Dat was het goede nieuws voor de ...

381
381
Adedeji-soap: De Condé zet Club Brugge fors op zijn plaats

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan nieuw spelersmateriaal, maar kon niet ...

714
714
'Monstertransfer Pacho: Engelsen reserveren fortuin'

De Jupiler Pro League wist de voorbije seizoenen heel wat jongens te lanceren richting de Europese ...

335
335

Meer sportnieuws