Topper voor Club Brugge: "Kon ook daarheen"

door
Topper voor Club Brugge:

Club Brugge haalde Michal Skoras weg bij Lech Poznan. De Poolse flankaanvaller lijkt komend seizoen de opvolger te moeten worden van de zo goed als zeker vertrekkende Noa Lang. VoetbalNieuws sprak met de Poolse journalist Tomasz Włodarczyk over de nieuwe aanwinst. Wat mogen de fans van Blauw-Zwart verwachten van Skoras?


Club Brugge betaalde ongeveer 7 miljoen euro voor Michal Skoras en dat doet het, zoals meestal bij transfers, in verschillende schijven. Lech Poznan bedong ook een doorverkooppercentage van 15% op de meerwaarde. In Polen was er toch een beetje ophef dat Skoras niet naar een topcompetitie trok, maar voor België koos. Voor Tomasz Włodarczyk was dat allerminst een verrassing.

“Ik ben niet verrast dat hij naar België verkast. Skoras wilde eerst een tussenstap zetten en zeker geen stappen overslaan en meteen naar een topcompetitie vertrekken. Hij hoopt in Brugge de volgende stap te zetten en mogelijk na twee of drie seizoenen dan die stap naar een grote competitie te kunnen maken. Dat was het hele plan achter zijn transfer naar Club Brugge. Er was ook interesse van Bologna, en ook Nederlandse, Spaanse en Duitse clubs hadden hun oog laten vallen op hem”, verklaart hij de transfer naar Club Brugge.


LEES OOK: 'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Via de Conference League naar Club Brugge

Skoras was dit seizoen goed voor 16 goals en 8 assists in 52 wedstrijden. Maar wat voor type speler is hij? “Zijn grootste kwaliteiten zijn zijn snelheid, explosiviteit, uithoudingsvermogen, dribbelvaardigheid en het is een speler die zeer hard werkt. Het is zeer snel gegaan voor Skoras. Twee jaar geleden was hij nog geen basisspeler bij Lech Poznan, maar dit seizoen zette hij enorme stappen voorwaarts. Hij maakte minuten op het WK (45 minuten, nvdr.) en toonde zich daarna in de Conference League (12 matchen met 5 goals en 3 assists, nvdr.). Daardoor wist hij zijn transfer af te dwingen naar Club Brugge”, aldus Włodarczyk.

Een vaste waarde worden bij Polen is de volgende stap. “Bij Lech Poznan volgde hij Jacub Kaminski op en die doet het nu voortreffelijk bij Wolfsburg. Wie weet kan Skoras in zijn voetsporen treden in Brugge. In de nationale ploeg zal hij ook meer speelminuten vergaren de komende maanden. Zeker als hij zijn progressie van de afgelopen maanden verder kan zetten bij Club Brugge. Het is alvast een van de meest veelbelovende spelers in Polen.”

Claudio Reulens

  

Een toptransfer voor Club?

Meest recent

'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

19
19
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

225
225
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

198
198
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

377
377
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

502
502
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

763
763
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

55
55
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

920
920
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

163
163
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

596
596
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

374
374
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

397
397
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

626
626
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

553
553
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

420
420
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

932
932
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

439
439
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

440
440
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

464
464
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1257
1257
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

31
31
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

263
263
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

468
468

Meer sportnieuws