'AA Gent in spanning: transferknoop weldra doorgehakt'

door
'AA Gent in spanning: transferknoop weldra doorgehakt'

Het wemelt tegenwoordig van de geruchten bij AA Gent, waar Arnar Vidarsson zopas werd gepromoveerd tot technisch directeur. Meer nog dan een nieuwe spits is het dossier van Jorthy Mokio een van zijn prioriteiten.

De voorbije maanden vloeide er al veel inkt over het 16-jarig toptalent, die de laatste tijd geregeld speelgelegenheid krijgt van afscheidnemend coach Hein Vanhaezebrouck. Zo verscheen Mokio afgelopen zaterdag in de 1-4 zege tegen Standard al voor de tweede keer aan de aftrap.

LEES OOK: 'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Ajax & Barcelona

Daarmee lijken de Buffalo's enigszins tegemoet te komen aan de sportieve garanties die zijn entourage zouden eisen. Daarnaast kreeg de centrale verdediger al een financieel interessant voorstel onder de neus geschoven. Toch weigert hij voorlopig nog altijd om zijn kribbel te zetten.

Mokio schermt dan ook met de interesse van diverse buitenlandse topclubs. Zo was zijn entourage recent nog in Amsterdam om een wedstrijd van Ajax bij te wonen. Terwijl de linkspoot in Luik op het veld stond vertoefde zijn vader en makelaar vorig weekend dan weer in Barcelona.

Mokio weg bij AA Gent?

Hoewel men in de Planet Group Arena een tijdje geleden nog optimistisch was dat de onderhandelingen een akkoord zouden opleveren lijkt een exit van Mokio op die manier alsmaar dichterbij te komen. Het Laatste Nieuws bevestigt alvast dat Ajax en Barcelona hem willen inlijven.

Nog volgens de krant heeft hij de knoop vooralsnog nog steeds niet doorgehakt, maar zal een beslissing nu niet meer lang uitblijven. Eerstdaags mogen we misschien dus witte rook verwachten. Benieuwd waar Mokio zijn eerste profcontract tekent. Sam Baro wacht in spanning af.

Denkt u dat Mokio in Gent blijft?

Meest recent

Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

4
4
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

63
63
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

34
34
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

58
58
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

73
73
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

75
75
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

66
66
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

150
150
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

32
32
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

209
209
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

145
145
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

117
117
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

136
136
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

128
128
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

100
100
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

277
277
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

375
375
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

52
52
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

206
206
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

188
188
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

235
235
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

194
194
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

101
101
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251

Meer sportnieuws