'AA Gent in spanning: transferknoop weldra doorgehakt'

door
'AA Gent in spanning: transferknoop weldra doorgehakt'

Het wemelt tegenwoordig van de geruchten bij AA Gent, waar Arnar Vidarsson zopas werd gepromoveerd tot technisch directeur. Meer nog dan een nieuwe spits is het dossier van Jorthy Mokio een van zijn prioriteiten.

De voorbije maanden vloeide er al veel inkt over het 16-jarig toptalent, die de laatste tijd geregeld speelgelegenheid krijgt van afscheidnemend coach Hein Vanhaezebrouck. Zo verscheen Mokio afgelopen zaterdag in de 1-4 zege tegen Standard al voor de tweede keer aan de aftrap.

LEES OOK: Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

Ajax & Barcelona

Daarmee lijken de Buffalo's enigszins tegemoet te komen aan de sportieve garanties die zijn entourage zouden eisen. Daarnaast kreeg de centrale verdediger al een financieel interessant voorstel onder de neus geschoven. Toch weigert hij voorlopig nog altijd om zijn kribbel te zetten.

Mokio schermt dan ook met de interesse van diverse buitenlandse topclubs. Zo was zijn entourage recent nog in Amsterdam om een wedstrijd van Ajax bij te wonen. Terwijl de linkspoot in Luik op het veld stond vertoefde zijn vader en makelaar vorig weekend dan weer in Barcelona.

Mokio weg bij AA Gent?

Hoewel men in de Planet Group Arena een tijdje geleden nog optimistisch was dat de onderhandelingen een akkoord zouden opleveren lijkt een exit van Mokio op die manier alsmaar dichterbij te komen. Het Laatste Nieuws bevestigt alvast dat Ajax en Barcelona hem willen inlijven.

Nog volgens de krant heeft hij de knoop vooralsnog nog steeds niet doorgehakt, maar zal een beslissing nu niet meer lang uitblijven. Eerstdaags mogen we misschien dus witte rook verwachten. Benieuwd waar Mokio zijn eerste profcontract tekent. Sam Baro wacht in spanning af.

Denkt u dat Mokio in Gent blijft?

Meest recent

'Geheime meeting: Dembélé voor pikante transfer'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

2
2
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

40
40
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

68
68
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

105
105
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

105
105
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

100
100
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

298
298
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

272
272
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

80
80
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

169
169
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

153
153
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

130
130
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

87
87
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

516
516
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

339
339
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

94
94
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

939
939
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

184
184
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

345
345
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

194
194
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

89
89
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

885
885

Meer sportnieuws