'AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje richting uitgang'

stemmen
'AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje richting uitgang'

Met het vertrek van Hein Vanhaezebrouck breekt een nieuw tijdperk aan bij AA Gent, waar Sam Baro de touwtjes alsmaar strakker in handen neemt. In één prangende kwestie dreigt de eigenaar van de Buffalo's echter alvast achter het net te vissen.

Eerder geraakte bekend dat Baro zich hoogstpersoonlijk moeide met het dossier van Jorthy Mokio. Ondanks een lucratief voorstel, zowel op financieel als sportief gebied, weigert het 16-jarig toptalent voorlopig om zijn eerste profcontract te tekenen in de Planet Group Arena.

LEES OOK: KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

Mokio weg bij Gent?

Om hem te overtuigen mocht Mokio in de Europe Play-Offs reeds enkele keren opdraven voor de hoofdmacht. Zo verscheen hij in Sint-Truiden zelfs voor het eerst aan de aftrap. De centrale verdediger werd toen na een uurtje vervangen en kwam sindsdien niet meer in actie.

Hoewel er naar verluidt optimisme heerste dat de onderhandelingen met zijn entourage nog tot een goed einde zouden worden gebracht ziet het er toch steeds meer naar uit dat Mokio andere oorden zal opzoeken. Recent vroeg hij alvast zijn vrijgave aan bij de voetbalbond.

Ajax op vinkenslag

Louter een formaliteit, klonk het toen nog, maar nu dreigen de Gentenaren hun goudhaantje toch gratis te verliezen. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri trokken Mokio en zijn familie afgelopen weekend namelijk naar Amsterdam om er een wedstrijd van Ajax bij te wonen.

Dat wordt ook bevestigd door beelden die zijn vader deelde op sociale media. Nog volgens Tavolieri zijn de gesprekken met Gent momenteel weliswaar nog steeds aan de gang. Wie weet slaagt Baro er dus alsnog in om de gegeerde linkspoot langer aan boord te houden.

Gelooft u dat Mokio de top zal bereiken?

Meest recent

WK-droomscenario Duivels: "Geweldige kans voor die Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

51
51
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

28
28
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

228
228
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

164
164
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

152
152
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

326
326
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

69
69
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

400
400
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

208
208
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

828
828
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

205
205
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

428
428
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

52
52
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

635
635
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

255
255
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

158
158
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1394
1394
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

122
122
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

58
58
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

384
384
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

202
202
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

268
268
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

227
227
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

225
225
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

545
545

Meer sportnieuws