'AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje richting uitgang'

door
'AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje richting uitgang'

Met het vertrek van Hein Vanhaezebrouck breekt een nieuw tijdperk aan bij AA Gent, waar Sam Baro de touwtjes alsmaar strakker in handen neemt. In één prangende kwestie dreigt de eigenaar van de Buffalo's echter alvast achter het net te vissen.

Eerder geraakte bekend dat Baro zich hoogstpersoonlijk moeide met het dossier van Jorthy Mokio. Ondanks een lucratief voorstel, zowel op financieel als sportief gebied, weigert het 16-jarig toptalent voorlopig om zijn eerste profcontract te tekenen in de Planet Group Arena.

LEES OOK: KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Mokio weg bij Gent?

Om hem te overtuigen mocht Mokio in de Europe Play-Offs reeds enkele keren opdraven voor de hoofdmacht. Zo verscheen hij in Sint-Truiden zelfs voor het eerst aan de aftrap. De centrale verdediger werd toen na een uurtje vervangen en kwam sindsdien niet meer in actie.

Hoewel er naar verluidt optimisme heerste dat de onderhandelingen met zijn entourage nog tot een goed einde zouden worden gebracht ziet het er toch steeds meer naar uit dat Mokio andere oorden zal opzoeken. Recent vroeg hij alvast zijn vrijgave aan bij de voetbalbond.

Ajax op vinkenslag

Louter een formaliteit, klonk het toen nog, maar nu dreigen de Gentenaren hun goudhaantje toch gratis te verliezen. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri trokken Mokio en zijn familie afgelopen weekend namelijk naar Amsterdam om er een wedstrijd van Ajax bij te wonen.

Dat wordt ook bevestigd door beelden die zijn vader deelde op sociale media. Nog volgens Tavolieri zijn de gesprekken met Gent momenteel weliswaar nog steeds aan de gang. Wie weet slaagt Baro er dus alsnog in om de gegeerde linkspoot langer aan boord te houden.

Gelooft u dat Mokio de top zal bereiken?

Meest recent

TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

21
21
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

1
1
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

20
20
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

69
69
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

25
25
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

17
17
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

52
52
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

123
123
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

23
23
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

75
75
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

100
100
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

79
79
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

141
141
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

396
396
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

107
107
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

387
387
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

310
310
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

522
522
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

252
252
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

746
746
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

595
595
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

253
253
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

27
27
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

92
92

Meer sportnieuws