'AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje richting uitgang'

705 stemmen
'AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje richting uitgang'

Met het vertrek van Hein Vanhaezebrouck breekt een nieuw tijdperk aan bij AA Gent, waar Sam Baro de touwtjes alsmaar strakker in handen neemt. In één prangende kwestie dreigt de eigenaar van de Buffalo's echter alvast achter het net te vissen.

Eerder geraakte bekend dat Baro zich hoogstpersoonlijk moeide met het dossier van Jorthy Mokio. Ondanks een lucratief voorstel, zowel op financieel als sportief gebied, weigert het 16-jarig toptalent voorlopig om zijn eerste profcontract te tekenen in de Planet Group Arena.

LEES OOK: Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Mokio weg bij Gent?

Om hem te overtuigen mocht Mokio in de Europe Play-Offs reeds enkele keren opdraven voor de hoofdmacht. Zo verscheen hij in Sint-Truiden zelfs voor het eerst aan de aftrap. De centrale verdediger werd toen na een uurtje vervangen en kwam sindsdien niet meer in actie.

Hoewel er naar verluidt optimisme heerste dat de onderhandelingen met zijn entourage nog tot een goed einde zouden worden gebracht ziet het er toch steeds meer naar uit dat Mokio andere oorden zal opzoeken. Recent vroeg hij alvast zijn vrijgave aan bij de voetbalbond.

Ajax op vinkenslag

Louter een formaliteit, klonk het toen nog, maar nu dreigen de Gentenaren hun goudhaantje toch gratis te verliezen. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri trokken Mokio en zijn familie afgelopen weekend namelijk naar Amsterdam om er een wedstrijd van Ajax bij te wonen.

Dat wordt ook bevestigd door beelden die zijn vader deelde op sociale media. Nog volgens Tavolieri zijn de gesprekken met Gent momenteel weliswaar nog steeds aan de gang. Wie weet slaagt Baro er dus alsnog in om de gegeerde linkspoot langer aan boord te houden.

🚀

Gelooft u dat Mokio de top zal bereiken?

Meest recent

Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

31
31
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

140
140
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

117
117
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

226
226
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

296
296
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

147
147
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

360
360
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

30
30
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

81
81
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

109
109
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

23
23
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

73
73
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

546
546
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

91
91
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

196
196
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

288
288
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

70
70
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

93
93
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

140
140
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

116
116
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

188
188
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

109
109
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

143
143
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

216
216

Meer sportnieuws