Leoni spreekt zich uit over toekomst bij Anderlecht

door
Leoni spreekt zich uit over toekomst bij Anderlecht

Het zal voor Anderlecht niet makkelijk worden om de landstitel nog binnen te halen, want eigenlijk zou Paars-Wit daarvoor al negen op negen moeten pakken in zijn laatste drie wedstrijden tegen Genk, Club Brugge en Antwerp. Hoe dan ook kan het echter tevreden terugblikken op zijn seizoen.

Het contrast met een jaar geleden is immers enorm. Toen sloot Anderlecht de reguliere competitie af op een elfde plaats, een dieptepunt in de clubgeschiedenis. Het kon zich daardoor zelfs niet voor Play-Off II plaatsen. Dan waren de prestaties dit seizoen een pak beter.

LEES OOK: Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

Leoni brak eindelijk helemaal door

Bovendien slaagde Brian Rieemer er ook in om weer enkele Neerpede-producten te lanceren. Zo braken dit seizoen vooral Mario Stroeykens en Théo Leoni eindelijk helemaal door. De twee jonge middenvelders cirkelden al jaren rond de A-kern, maar dit seizoen dwongen ze een basisplaats af.

Vooral Leoni moest daarvoor echter engelengeduld tonen. Hij moest wachten tot zijn 23ste om eindelijk een volwaardige kans te krijgen. Nu is hij echter helemaal gelanceerd en dus wil Anderlecht hem graag langer vastleggen. Er zou een contractvoorstel voor vijf jaar op tafel liggen.

Leoni wil verlengen bij Anderlecht

Tegenover Het Nieuwsblad bevestigt Leoni dat hij graag wil bijtekenen. "Uiteraard", klinkt het. Maar desondanks hoeft er nog niet meteen witte rook verwacht te worden, want tegelijk wil hij zijn tijd nemen. Die heeft hij ook, want zijn huidige contract loopt nog tot 2026.

"Onderhandelen over een contract, dat draait niet om een flesje water, hè", waarschuwt Leoni. "Er is geen haast en geblokkeerd zit het allerminst. Zoals bij elke onderhandeling neemt dat zijn tijd."

Moet Anderlecht zijn contractverlenging zo snel mogelijk regelen?

Meest recent

Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

0
0
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

6
6
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

27
27
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

118
118
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

27
27
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

17
17
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

81
81
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

218
218
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

223
223
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

182
182
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

202
202
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

182
182
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

253
253
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

328
328
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

84
84
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

122
122
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

335
335
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

672
672
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

113
113
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

145
145
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

499
499
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

471
471
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

301
301

Meer sportnieuws