'Jackpot voor Antwerp: interesse in goudhaantje neemt toe'

door
'Jackpot voor Antwerp: interesse in goudhaantje neemt toe'

Antwerp hoopt in de bekerfinale tegen Union een vierde prijs op een jaar tijd te pakken. Nadien is het de bedoeling van het stamnummer één om op de transfermarkt langs de kassa te passeren.

De verkoop van Arthur Vermeeren aan Atlético Madrid moet slechts de voorbode blijken van een resem lucratieve transfers op de Bosuil. Zo moeten komende zomer Mandela Keita en vooral George Ilenikhena de bankrekening van de Great Old spijzen.

Inter wil Ilenikhena

Voor die laatste hoopt Antwerp naar verluidt minstens een twintigtal miljoen te vangen. De voorbije dagen werd vooral Inter naar voren geschoven als een kandidaat om de pas 18-jarige spits in huis te halen. Al zijn de Milanezen niet de enige gegadigden.

La Gazzetta dello Sport weet namelijk dat er heel wat kapers op de kust liggen voor Ilenikhena, die er al tot 'de nieuwe Victor Osimhen' wordt gedoopt. Volgens de krant staat de piepjonge Fransman bij zowat alle Europese topploegen op het verlanglijstje.

Antwerp kan cashen

Zij zouden de afgelopen maanden stuk voor stuk informatie hebben ingewonnen over de voorwaarden om Ilenikhena over te nemen van Antwerp, dat zich dus in de handen mag wrijven. Een opbod kan zijn transfersom tenslotte verder de hoogte injagen.

Hoewel de operatie als complex wordt omschreven zou Inter, waar de goalgetter al sinds zijn periode bij Amiens op de radar zou staan, alvast van plan zijn om binnenkort reeds concrete stappen te ondernemen. Al liggen er ook wel alternatieven op tafel.

Topdeal op de Bosuil

De duurdere Albert Gudmundsson bijvoorbeeld, of goedkopere Anton Matkovic. Afwachten dus of Inter doorduwt voor Ilenikhena, wiens prijskaartje wel nog te hoog zou zijn. Vast staat alleszins dat Antwerp zich de investering van zes miljoen niet beklaagt.

JOUW MENING TELT:
Denkt u dat Ilenikhena volgend seizoen nog bij Antwerp speelt?

Meest recent

'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

0
0
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

91
91
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

407
407
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

68
68
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

317
317
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

73
73
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1017
1017
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

600
600
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

435
435
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1544
1544
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

626
626
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

588
588
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

478
478
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

208
208
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

142
142
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

128
128
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

188
188
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

90
90
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

559
559
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

185
185
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

409
409
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

94
94
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

601
601
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

122
122

Meer sportnieuws