Anderlecht haalt slag thuis: contract tot medio 2026

door
Anderlecht haalt slag thuis: contract tot medio 2026

Ook onder het Deense bewind blijft Anderlecht volop inzetten op de eigen jeugd. Zo geraakte eerder deze week bekend dat toptalent Ilyes Bennane de rangen vervoegt. De vraag is of hij ooit ook zijn eerste profcontract zal tekenen in het Lotto Park.

Wat dat betref gaf Ali Maamar zopas alvast het goede voorbeeld, want via de officiële kanalen maakt Paars-Wit bekend dat hij zijn kribbel heeft gezet onder een verbintenis tot medio 2026. De 19-jarige rechtsachter, die het voorbije seizoen 10 keer in actie kwam in de Challenger Pro League, zal voortaan integreel deel uitmaken van de RSCA Futures.

LEES OOK: SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

Geboren Brusselaar

"Techniek, inzet en een onberispelijke mentaliteit. Zo zouden de Sporting-jeugdcoaches Ali omschrijven in een notendop", klinkt het op de clubwebsite. "De jonge Marokkaanse Belg kwam op zesjarige leeftijd toe in de RSCA Belfius Academy. Een geboren Brusselaar, tweetalig en behendig aan de bal: Ali is het prototype van een Neerpede-speler."

"Ali heeft de voorbije jaren grote stappen gezet", doet Mikkel Hemmersam zijn duit in het zakje. "Hij heeft zich omgevormd tot een rechtsback, waarbij hij zijn snelheid, intensiteit en goede aanvallende impulsen heeft weten te etaleren. Samen met Ali blijven we ook werken aan zijn verdedigende capaciteiten, zodat hij zijn ware potentieel kan waarmaken."

"Club van mijn hart"

Het laatste woord is voor Maamar zelf. "Ik ben heel fier en blij om hier mijn eerste contract te tekenen. Vooral omdat ik hier ben beginen te voetballen. Ik speel hier al sinds ik vijf jaar ben. Tekenen voor de club waar je begonnen bent is heel speciaal. Ik ben hier geboren en heb alles hier gedaan. Ik doe alles hier en houd van deze club."

Gelooft u dat Maamar zal doorbreken bij RSCA?

Meest recent

Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

2
2
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

36
36
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

51
51
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

188
188
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

219
219
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

387
387
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

238
238
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

57
57
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

76
76
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

160
160
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

523
523
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

66
66
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

282
282
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

116
116
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

100
100
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

488
488
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

163
163
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

385
385
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

192
192
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

852
852
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

455
455
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

440
440
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

244
244
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

356
356

Meer sportnieuws