TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal voor Club, recordtransfer Boniface'

791 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal voor Club, recordtransfer Boniface'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt zijn tweede zomeraawinst zo goed als beet te hebben. Zo komt de Argentijnse verdediger Zaid Romero allicht de rangen vervoegen. Volgens de Zuid-Amerikaanse transferwatcher César Luis Merlo worden momenteel enkel de laatste percentages besproken omdat Romero's twee ex-clubs ook recht hebben op een deel van de transfersom. Club zou uiteindelijk zo'n 6 miljoen euro betalen om de verdediger over te nemen van Estudiantes de la Plata.

AA Gent zal één van zijn ervaren pionnen uitzwaaien. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad hoeft Laurent Depoitre niet op een nieuwe verbintenis te rekenen. In tegenstelling tot dat van Sven Kums, zal zijn aflopend contract straks niet meer worden opengebroken. Matties Volckaert komt dan weer over van stadsgenoot Racing Gent. De 21-jarige centrale verdediger zal eerst aansluiten bij Jong Gent.

KRC Genk dreigt opnieuw één van zijn jonge talenten te verliezen. Volgens Het Laatste Nieuws zet Wout Gielen weldra zijn handtekening bij niemand minder dan Juventus. Hoewel het hem natuurijk ook zelf een eerste profcontract aanbod wist Genk helaas geen overeenkomst te bereiken met de talentvolle centrale verdediger. Nu kiest hij dus voor een avontuur aan de Italiaanse top.

KV Mechelen heeft een uitgaande transfer afgerond. De club liet immers weten dat ze definitief afscheid neemt van Dimitri Lavalée. De 27-jarige verdediger werd al sinds september verhuurd aan Sturm Graz en de Oostenrijkse topclub heeft nu besloten om zijn aankoopoptie te lichten. Lavalée tekende er een contract tot 2026.

Buitenland

Victor Boniface kan een jaar na zijn vertrek van Union SG naar Bayer Leverkusen alweer een nieuwe transfer maken. Zo schrijft The Sun dat West Ham United de spits wil binnenhalen. En het zou de Hammers menens zijn. Volgens de krant is de Londense club bereid om meer dan 70 miljoen euro op tafel te leggen. West Ham zou daarmee zijn huidige transferrecord verbreken. Dat staat nu op naam van Sébastien Haller met 50 miljoen.

Jonathan David is sinds zijn vertrek bij AA Gent uitgegroeid tot een vaste sterkhouder bij Lille OSC. Maar komende zomer vertrekt hij allicht in Rijsel. Zijn contract loopt nog tot midden 2025, maar verschillende clubs trekken aan zijn mouw. SSC Napoli zou nu het hardst trekken, volgen de zelfverklaarde transferwatcher Ekrem Konur. De Napolitanen nemen zelf allicht afscheid van Victor Osimhen en zien in de Canadees een geschikte opvolger.

Welke ploeg heeft momenteel de beste jeugdwerking volgens u?

Meest recent

Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

54
54
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

256
256
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

201
201
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

89
89
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

159
159
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

140
140
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

72
72
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

197
197
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

465
465
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

131
131
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

194
194
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

375
375
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

90
90
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

605
605
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

53
53
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

60
60
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

254
254
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

423
423
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

965
965
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

525
525
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

176
176
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

502
502
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

284
284
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

809
809

Meer sportnieuws