TRANSFERUURTJE: 'Tweede aanwinst voor Club, schokkende wending Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tweede aanwinst voor Club, schokkende wending Barça'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Jupiler Pro League

Het lijkt erop dat Club Brugge zijn tweede zomeraanwinst snel zal kunnen voorstellen. Met Ardon Jashari werd al een middenvelder vastgelegd en nu zou Club eindelijk ook een linksvoetige centrale verdediger beet hebben. Het zou gaan om Zaid Romero, een 24-jarige Argentijn die in zijn thuisland voor Estudiantes speelt. Hij zou 5,5 miljoen euro gaan kosten.

Antwerp hoopt in de zomer te kunnen cashen op een aantal spelers, maar het wordt afwachten in welke mate dat zal lukken. Zo klonk het de voorbije weken dat ze hopen op een transfersom van 30 à 40 miljoen euro voor George Ilenikhena, maar dat lijkt een moeilijke zaak te gaan worden. Voor spelers van zijn leeftijd en zijn ervaring worden dergelijke bedragen immers zelden of nooit betaald. Een prijs van 15 à 20 miljoen lijkt zo realistischer.

Buitenland

Verrassende wending bij FC Barcelona, dat de voorbije maanden op zoek was naar een nieuwe trainer voor volgend seizoen. Die hebben ze nu ook gevonden, want Xavi zou nu beslist hebben om alsnog te blijven. De Spanjaard had nochtans enkele maanden geleden aangekondigd dat hij in de zomer zou vertrekken, maar doet nu toch zijn contract tot 2025 uit.

Mogelijk zal hij volgend seizoen wel niet kunnen rekenen op één van zijn goudhaantjes. Het zou immers PSG menens zijn om Lamine Yamal weg te halen uit Barcelona. Ze zien in het 16-jarige supertalent de ideale vervanger voor de vertrekkende Mbappé. Ze willen dan ook zeer ver gaan voor zijn komst en zelfs een transfersom van 200 miljoen euro zou geen struikelblok zijn.

Liverpool was ook op zoek naar een nieuwe coach en ook die zoektocht lijkt in zijn laatste fase beland. De Reds zouden zich namelijk officieel bij Feyenoord gemeld hebben voor Arne Slot, die een uitdaging op Anfield zeker zou zien zitten. Een eerste bod van 9 miljoen euro werd wel afgewezen door de Rotterdammers.

Heeft Club Brugge daarna nog versterking nodig?

Meest recent

Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

58
58
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

44
44
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

20
20
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

154
154
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

5
5
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

79
79
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

384
384
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

49
49
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

71
71
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

214
214
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

160
160
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

131
131
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

171
171
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

283
283
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

285
285
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

80
80
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

36
36
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

185
185
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

455
455
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

358
358
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

246
246
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

297
297
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

87
87

Meer sportnieuws