'Zorgen om Skov Olsen: twijfels over terugkeer bij Club'

door
'Zorgen om Skov Olsen: twijfels over terugkeer bij Club'

Club Brugge schreef donderdag geschiedenis door zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Nochtans moest Nicky Hayen het in de terugmatch tegen PAOK zonder een resem sterkhouders stellen. Waaronder ook Andreas Skov Olsen.

De aanloop naar de wedstrijd werd overschaduwd door een vermeend incident met de 24-jarige Deen. Net zoals de eveneens geblesseerde Simon Mignolet en Casper Nielsen reisde hij wel mee af naar Griekenland, waar het evenwel tot een meningsverschil met de medische staf zou zijn gekomen over zijn inzetbaarheid.

Soap rond Skov Olsen

Daarop besloot Skov Olsen, die blijkbaar weinig vertrouwen heeft in het oordeel van de Brugse dokters, af te zakken naar zijn thuisland om een tweede opinie te verkrijgen over zijn heupblessure. Het Laatste Nieuws suggereerde daarbij dat de linkspoot op eigen houtje de selectie verliet en zijn ploeg zo dus in de steek liet.

Dat verhaal blijkt nu toch niet helemaal te kloppen. Achteraf nam Hayen hem namelijk in bescherming door te stellen dat Skov Olsen, die ontgoocheld was over een terugval in zijn revalidatie, goedkeuring kreeg om te vertrekken. De vraag is nu wanneer Blauw-Zwart terug zal kunnen rekenen op de 18-voudig international.

Out tegen Union & Genk?

"Skov heeft deze week met de groep getraind en voelde weer wat pijn tijdens een van de laatste sessies, toen hij net op weg leek naar een selectie", wist Hayen nog te vertellen. Behoudens slecht nieuws uit Denemarken valt het dus niet uit te sluiten dat de flankaanvaller zondag tegen Union gewoon al van de partij zal zijn.

Volgens Het Nieuwsblad heeft het er echter alle schijn van dat Skov Olsen zowel de verplaatsing naar het Dudenpark als de daaropvolgende thuismatch tegen Genk moet laten schieten. Zijn invalbeurt tegen Cercle Brugge, toen hij Club een punt bezorgde, dreigt zo voorlopig zijn enige optreden in deze play-offs te blijven.

Zorgen voor Hayen

Hoewel hij de afgelopen weken niet echt werd gemist is Skov Olsen met 23 goals en acht assists in 46 wedstrijden dit seizoen een van de absolute smaakmakers in Jan Breydel. Met onder meer Michal Skoras, Antonio Nusa, Philip Zinckernagel en Ferran Jutglà heeft Hayen wel nog voldoende alternatieven achter de hand.

POLL: Denkt u dat Skov Olsen zal spelen tegen Union?

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

36
36
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

53
53
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

127
127
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

41
41
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

138
138
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

309
309
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

993
993
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

164
164
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

384
384
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

238
238
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

326
326
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

102
102
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

314
314
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

403
403
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

442
442
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

112
112
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

681
681
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

159
159
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1330
1330
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

545
545

Meer sportnieuws