Hayen schenkt klare wijn over plotse vertrek Skov Olsen

door
Hayen schenkt klare wijn over plotse vertrek Skov Olsen

Club Brugge zette donderdagavond een ijzersterke prestatie neer in Thessaloniki. Het ging met 0-2 winnen op het veld van PAOK en plaatste zich met brio voor de halve finale van de Conference League. Die prestatie wordt nog een beetje straffer als je weet dat Blauw-Zwart eigenlijk bijzonder gehavend aan de aftrap kwam in Griekenland.

Trainer Nicky Hayen moest immers een halve basisploeg missen. Brandon Mechele, Maxim De Cuyper en Igor Thiago moesten allemaal geschorst toekijken in het Toumbastadion, terwijl Simon Mignolet, Casper Nielsen en Andreas Skov Olsen geblesseerd moesten afhaken. Die laatste zorgde voor het enige smetje op de feestavond.

Skov Olsen verliet de selectie nog voor de match

Skov Olsen was immers net als de andere onbeschikbare spelers meegereisd naar Griekenland, maar kort voor de aftrap raakte bekend dat hij de selectie weer verlaten had. In de media verscheen dat de nukkige flankaanvaller dat op eigen initiatief gedaan had uit onvrede over de Brugse medische staf. Op zijn sociale media bevestigde hij dat hij in Kopenhagen vertoefde, naar verluidt voor een tweede opinie over zijn blessure.

Hayen gaf Skov Olsen toestemming voor vertrek

Die versie van de feiten werd na de wedstrijd half bevestigd door trainer Nicky Hayen. Die benadrukte wel dat Skov Olsen de toestemming had om naar Denemarken af te reizen.

"Skov kende een terugval in zijn revalidatie", legde Hayen uit aan Het Nieuwsblad. "Ik wilde iedereen erbij hebben hier, omdat we dit sámen realiseren, maar na een gesprek met Skov, die teleurgesteld was, hebben we in overleg beslist dat hij mocht vertrekken. Ik vond het niet aangewezen om ontgoocheling rond het team te hebben."

Het lijkt er in ieder geval wel op dat Club het nog wat langer zonder zijn flankaanvaller zal moeten stellen. Zondag moet het alweer aan de bak in de competitie tegen Union en woensdag komt Genk op bezoek, maar de kans lijkt vrijwel onbestaande dat Hayen daarbij op Skov Olsen zal kunnen rekenen.

JOUW MENING TELT:
Was het een goede beslissing om Skov Olsen te laten vertrekken?

Meest recent

'Leoni naar exit Anderlecht: opvallende JPL-transfer'

RSC Anderlecht zal komend seizoen vroeg voor een eerste piek moeten zorgen vanwege de Europese ...

61
61
'Antwerp pusht voor nieuwe coach: verrassend plan op tafel'

De trainersvacatures in de Jupiler Pro League zijn bijna ingevuld, nog één ploeg is ...

267
267
'Genadeloze Guardiola dumpt volgende grote naam'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

136
136
'AA Gent en KV Mechelen gaan transferstrijd aan'

AA Gent en KV Mechelen speuren naar versterking en beide ploegen kruisen de degens. De twee ...

103
103
'Leeds United zet absolute JPL-smaakmaker op shortlist'

De voetbalinfluencers strijden om de transfernieuwtjes en alles gebeurt bijzonder snel. Ze moeten ...

48
48
Wirtz 130 miljoen euro? Zijn vriendin is de échte parel

In verschillende media duikt het bericht op dat Florian Wirtz deze week, wellicht vrijdag, wordt ...

48
48
Straffe exitdeal in zicht: Club Brugge zet de kassa klaar

Na drie seizoenen lijkt het doek te vallen voor een van de opvallendste aanvallers van Club ...

442
442
Fluminense laat Dortmund bibberen en beven op WK voor clubs

Om 18 stond op het WK voor clubs de match tussen Fluminense en Borussia Dortmund op het programma. ...

34
34
Lierse SK shopt in Noorwegen en ziet clubicoon vertrekken

Lierse SK is een traditieclub pur sang in het Belgische voetbal. De club uit de Challenger Pro ...

38
38
Beerschot heeft er Belgische versterking bij

Beerschot kan de nodige versterking gebruiken als ze komend seizoen snel willen promoveren naar de ...

123
123
STVV vindt akkoord en stelt ex-Rode Duivel voor

Bij STVV gaan ze voor een stabiel seizoen. De technische staf oogt ondertussen heel kwaliteitsvol. ...

86
86
Union SG slaat toe met eerste zomertransfer

Landskampioen Union SG maakte vandaag bekend dat Isaac Promise bijtekende tot medio 2029 en dus nog ...

116
116
'Standard, STVV & KV Mechelen vechten om CPL-sensatie'

Zoals gebruikelijk belanden de Belgische clubs ook nu geregeld in mekaars vaarwater op de ...

288
288
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer nadert'

Ook deze zomer zullen helaas weer heel wat smaakmakers de Belgische velden verlaten, maar hét ...

695
695
Witte rook in Westerlo: opvolger Simons voorgesteld

Zoals verwacht nam Westerlo maandag afscheid van Timmy Simons. Ondertussen maakten de Kemphanen ook ...

84
84
KV Mechelen maakt opvallende aanwinst wereldkundig

Terwijl de Belgische eersteklassers langzaam maar zeker de trainingen hervatten draait ook de ...

129
129
Antwerp shopt bij derdeklasser, Anderlecht legt doelman vast

In Youth We Trust is al lang geen uitzondering meer, want zowat alle Belgische topclubs trekken ...

287
287
'Witte rook in Genk: De Condé strikt eerste zomeraanwinst'

KRC Genk wil deze zomer vooral inzetten op continuïteit, al lijkt een exit van pakweg Tolu ...

710
710
Grote kuis bij AA Gent: Baro dumpt vier meubelstukken

Na een ronduit rampzalig einde van het seizoen gaat Sam Baro met de grove borstel tekeer bij AA ...

266
266
'Renard slaat toe: Anderlecht heeft toptarget te pakken'

Terwijl het ook elders wemelt van de geruchten is het vooral bij RSC Anderlecht bijzonder druk in de ...

955
955
Engeland zet tornooi op het spel: Expert woest na bizar ritueel

In Slovakije is momenteel het EK voetbal voor spelers onder de 21 jaar bezig. Engeland is ...

81
81
‘Standard-fans bedrogen: pijnlijke realiteit onthuld'

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk begonnen na 777 Partners. De club hoopt de weg naar de ...

978
978
‘Supporters lachen Dessers keihard uit na vreemde transfer’

Cyriel Dessers speelde in het verleden bij KRC Genk, maar sinds 2023 staat de Nigeriaanse Belg onder ...

382
382
OHL haalt snoeihard uit: “Niemand staat boven de club!”

Oud-Heverlee Leuven heeft met David Hubert een nieuwe hoofdtrainer. Chris Coleman werd ...

151
151
Grote ogen en open monden: Wesley Sonck verrast iedereen

Wesley Sonck is naast analist ook een showbeest pur sang. De Ninovieter dook al op in een aantal ...

180
180

Meer sportnieuws