'Antwerp licht optie en wil cashen'

door
'Antwerp licht optie en wil cashen'

De voorbije maanden is er al heel wat inkt gevloeid over de financiële beperkingen waarmee Antwerp momenteel lijkt te kampen. De Great Old investeerde de voorbije jaren zwaar en dat leverde hen vorig seizoen de dubbel op, maar stilaan lijkt het plafond bereikt te zijn. De club moet nu spelers gaan verkopen om de clubkas te spijzen.

Dat leidde in januari al tot het vertrek van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid en ook in de zomer zal Antwerp enkele sterkhouders te gelde maken. Vooral Mandela Keita en George Ilenikhena lijken grote kandidaten te zijn om een lucratieve transfer te maken. Maar ook op een andere jonge speler hoopt Antwerp nog onverhoopt te cashen.

LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Antwerp legt Dwomoh langer vast...

Gazet van Antwerpen weet immers dat Antwerp de optie in het contract van Pierre Dwomoh gelicht heeft. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder zag zijn overeenkomst in de zomer aflopen, maar die werd nu verlengd tot 2025. Nochtans wordt er op de Bosuil niet gerekend op de jeugdinternational.

Antwerp wou Dwomoh echter niet gratis de deur uit laten lopen en hoopt komende zomer nog een mooie transfersom te vangen voor de speler, die enkele jaren geleden nog als een enorm talent gezien werd. Hij promoveeerde al op zijn vijftiende naar de A-kern van KRC Genk en debuteerde er als 16-jarige in de hoofdmacht.

...maar wil hem in de zomer verkopen

Daarna liep het echter fout na een incident met toenmalig beloftecoach Hans Somers. Antwerp nam Dwomoh in 2021 voor 2 miljoen euro, maar na een degelijk eerste seizoen werd hij ook door Mark van Bommel opzijgeschoven. Uitleenbeurten aan Braga en KV Oostende werden vorig seizoen geen succes, maar dit seizoen dwong Dwomoh bij RWDM wel een basisplaats af.

De jongeling kwam er de voorbije maanden 32 keer in actie, waarbij hij twee keer scoorde en een assist gaf. Desondanks lichtten de Brusselaars de aankoopoptie niet, maar Antwerp hoopt dat Dwomoh wel voldoende getoond heeft om andere geïnteresseerde clubs te verleiden. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

5
5
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

63
63
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

159
159
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

102
102
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

202
202
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

308
308
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

290
290
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

276
276
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

360
360
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

467
467
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

310
310
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

640
640
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

233
233
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

35
35
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

643
643
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

310
310
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1396
1396
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

473
473
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

453
453
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

432
432
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

315
315
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

546
546
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

212
212
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

390
390
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

246
246

Meer sportnieuws