'Brighton wil volgende transferslag in JPL slaan'

door
'Brighton wil volgende transferslag in JPL slaan'

De voorbije jaren groeide Brighton uit tot één van de revelaties in de Premier League. Dat deed de Engelse club onder meer met een uitgekiende transferstrategie, waarin ook een belangrijke rol weggelegd was voor de Jupiler Pro League.

De Seagulls stalden de voorbije seizoenen verschillende spelers in België, zoals Percy Tau, Kaoru Mitoma, Simon Adingra en Moises Caicedo. Daarnaast kwamen ze ook meermaals shoppen bij Belgische clubs. Zo haalden ze Deniz Undav weg bij Union en telden ze vorige zomer nog een slordige 20 miljoen euro neer om Bart Verbruggen over te nemen van Anderlecht.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Brighton vindt nog een doelwit in JPL

En ook voor de komende zomermercato verliest Brighton onze competitie niet uit het oog. Zo worden ze gelinkt aan Mohamed Amoura (Union), maar de Algerijnse sensatie is niet de enige speler die dit seizoen de aandacht van de nummer tien in de Premier League wist te trekken.

Volgens journalist Nicolo Schira heeft Brighton immers ook zijn oog laten vallen op Emin Bayram. De 21-jarige centrale verdediger maakte dit seizoen indruk bij Westerlo, waar hij tot dusver 24 keer in actie kwam. Daarbij was hij goed voor één doelpunt en twee assists.

Westerlo zal niet cashen op Bayram

De Kemphanen zullen echter geen garen spinnen bij een eventuele transfer. Bayram speelt immers slechts op huurbasis in 't Kuipje en Westerlo beschikt niet over een aankoopoptie. De Turkse belofteninternational is eigendom van Galatasaray, waar hij nog een contract tot 2026 heeft.

Het is dus met de Turkse topclub dat Brighton aan tafel zal moeten om een transfer te bespreken. Transfermarkt schat de waarde van Bayram op een slordige 1,5 miljoen euro, maar na zijn sterke seizoen in Westerlo zal er ongetwijfeld een hogere som nodig zijn om hem binnen te halen.

Zou hij een optie kunnen zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

7
7
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

76
76
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

102
102
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

273
273
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

155
155
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

39
39
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

57
57
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

118
118
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

457
457
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

58
58
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

270
270
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

112
112
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

93
93
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

476
476
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

149
149
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

353
353
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

190
190
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

818
818
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

442
442
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

431
431
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

244
244
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

347
347
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

475
475
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

93
93

Meer sportnieuws