Champions' Play-Offs: Union SG en Anderlecht top in toppers

door
Champions' Play-Offs: Union SG en Anderlecht top in toppers

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Na 30 speeldagen weten we wie de Champions’ Play-Offs spelen. Dat zijn Union SG, RSC Anderlecht, Club Brugge, Royal Antwerp FC, KRC Genk en Cercle Brugge. Wie mag met het meeste vertrouwen richting die topmatchen trekken? Daarmee bedoelen we: wie presteerde het best in de onderlinge duels tegen de ploegen uit de top zes. Een overzicht.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Anderlecht en Union SG: primus van de klas

RSC Anderlecht deed het bijzonder goed tegen de top zes. Met een 19 op 30 werden er aardige resultaten geboekt. Ze verloren enkel op het veld van Union SG. Als ze die lijn doortrekken, zullen ze een stevige uitdager zijn voor de jongens uit Sint-Gillis.

Die deden het ook niet onaardig tegen de top zes. Zij boekten ook een 19 op 30. Als ze dat aantal halen, zullen ze zeer dicht bij de landstitel zijn.

Club Brugge en KRC Genk matig

Wat kan Club Brugge nog? In de toppers stelden ze toch wel teleur. Ze wonnen amper 2 van de 11 duels tegen de top zes. Met een 11 op 30 in de Champions’ Play-Offs zullen ze een bijrol spelen. Dat moet dus beter.

Royal Antwerp FC was ook niet overtuigend in de topmatchen. Met een 15 op 30 is de balans niet echt hoopgevend. Of kunnen de troepen van Mark van Bommel nog eens pieken in deze play-offs? Cercle Brugge hoopt te stunten in deze play-offs. Zij wisten tegen de ploegen uit de top zes amper 3 op 30 te halen. Kunnen ze beter voor de dag komen in de toppers?

KRC Genk wist alsnog de begeerde top zes te halen. Daarin moet het niveau flink omhoog. Met een 12 op 30 waren de resultaten tegen de concurrenten alvast zeer pover.

Gaat Union SG de titel winnen?

Meest recent

'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

63
63
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

218
218
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

24
24
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

50
50
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

20
20
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

325
325
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

344
344
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

147
147
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

292
292
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

191
191
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

67
67
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

219
219
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

225
225
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

421
421
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

467
467
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

398
398
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

198
198
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

471
471
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1119
1119
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

143
143
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

865
865
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

663
663
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

749
749
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

84
84

Meer sportnieuws