TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, groen licht bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, groen licht bij Anderlecht'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Antonio Nusa greep in januari naast een transfer richting Brentford FC, maar krijgt in de zomer mogelijk een nieuwe kans op een overstap naar de Premier League. Volgens TeamTalk wordt zijn ontwikkeling immers ook gevolgd door Arsenal, Chelsea en Manchester City. De meest concrete club zou evenwel Tottenham Hotspur zijn. Club Brugge zou nog steeds inzetten op een transfersom van zo'n 30 miljoen euro. Om dat bedrag te halen zal de Noorse aanvaller wel zijn niveau opnieuw drastisch moeten opkrikken.

Het begint er steeds meer op te lijken dat Ludwig Augustinsson na zijn huurbeurt bij RSC Anderlecht zal blijven. Naar verluidt wordt daarover al onderhandeld met moederclub Sevilla FC. En inmiddels zette ook de Zweedse linksback zelf het licht op groen. "Ik zie mezelf nog enkele seizoenen bij Anderlecht spelen, dat heb ik de betrokkenen ook duidelijk gemaakt. Nu is het aan de clubs en mijn zaakwaarnemer om tot een overeenkomst te komen", stelt Augustinsson in gesprek met SudPresse.

Buitenland

Mile Svilar zal dan toch niet voor de Rode Duivels uitkomen. Maar zijn goede prestaties bij AS Roma kunnen hem wel een mooie transfer opleveren. Volgens La Gazzetta dello Sport tonen West Ham United en Wolverhampton Wanderers immers interesse. De twee Engelse clubs zouden zich zelfs al geïnformeerd hebben bij Roma. En indien Svilar zich blijft manifesteren, zal de belangstelling alleen maar toenemen.

Ook Romelu Lukaku is vooralsnog een speler van AS Roma. De huurovereenkomst met moederclub Chelsea FC, dat hem definitief wil verpatsen, loopt na het seizoen echter af. En voorlopig lijken de Italianen financieel niet in staat om hem definitief over te nemen. Mogelijk komt de oplossing uit een andere hoek. Volgens transferwatcher Nicolo Schira wil namelijk één van de steenrijke topclubs uit Saudi-Arabië een poging doen om de Rode Duivel te strikken.

Een andere topspits die regelmatig gelinkt wordt een overstap naar Saudi-Arabië, is Robert Lewandowski. Maar voorlopig is een transfer niet aan de orde voor de Pool van FC Barcelona. "Voor mij is het duidelijk: ik blijf volgend seizoen bij FC Barcelona. De ene dag schrijft iemand één ding, de andere dag het compleet tegenovergestelde. Maar voor mij is het duidelijk", aldus de doelpuntenmachine bij het Poolse medium Mecyki.

JOUW MENING TELT:
Dertig miljoen voor Nusa ...

Meest recent

Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

2
2
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

65
65
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

16
16
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

30
30
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

253
253
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

64
64
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

50
50
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

453
453
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

126
126
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

192
192
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

191
191
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

149
149
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

58
58
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

178
178
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

519
519
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

482
482
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

225
225
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

552
552
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1457
1457
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

96
96
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

151
151
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

182
182
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

105
105
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

626
626

Meer sportnieuws