KV Mechelen krijgt serieuze mokerslag in strijd om play-offs

door
KV Mechelen krijgt serieuze mokerslag in strijd om play-offs

Slecht nieuws uit het kamp van KV Mechelen. De 'Kakkers' zullen het een tijdje moeten stellen zonder seizoensrevelatie Bill Antonio. De rechtsbuiten blesseerde zich in de partij tegen Cercle Brugge. 

KV Mechelen won de partij tegen de 'Vereniging' met 2-3, maar moest na een halfuur toekijken hoe Bill Antonio het veld moest verlaten nadat hij met z'n voet in het gras bleef steken. Gazet van Antwerpen weet te melden dat er gevreesd wordt voor een kruisbandblessure en dat er vandaag verdere testen worden gedaan. 

Maanden aan de kant

Bij een test maandag bleek dat de knie van Antonio alvast stevig beschadigd is. Als zijn kruisbanden gescheurd zijn, bestaat de kans dat hij maandenlang buiten strijd is. Verschrikkelijk nieuws dus voor KV Mechelen, dat nog steeds in de running is voor een plekje in de Champions' Play-Offs. 

Met nog twee wedstrijden te gaan staan 'de Kakkers' op de achtste plaats in de Jupiler Pro League. Zowel Cercle Brugge, KRC Gent en KAA Gent, respectievelijk vijfde, zesde en zevende, hebben amper één punt meer. 

Dit weekend ontvangt KV Mechelen in eigen huis Westerlo, dat elfde staat in de stand. Op de laatste speeldag van de reguliere competitie trekt het naar OH Leuven, dertiende in de Belgische competitie. De Leuvenaars moeten winnen als ze zich nog willen verzekeren van behoud in de hoogste klasse van het Belgisch voetbal. 

POLL: Haalt KV Mechelen de Champions' Play-Offs nog?

Meest recent

Verrast De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De ...

22
22
‘Bizarre Chelsea-oorlog rond Roméo Lavia barst los'

Roméo Lavia kent een persoonlijk rampseizoen bij Chelsea, maar de middenvelder wordt nog ...

11
11
Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

8
8
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

82
82
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

19
19
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

39
39
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

118
118
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

88
88
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

454
454
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

465
465
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

354
354
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

334
334
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

48
48
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

86
86
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

206
206
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

687
687
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

135
135
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

358
358
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

290
290
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

315
315

Meer sportnieuws