Griezmann pakt Vermeeren in met klasse-gebaar

door
Griezmann pakt Vermeeren in met klasse-gebaar

Arthur Vermeeren heeft voorlopig nog niet zoveel plezier beleefd aan zijn overstap naar Atlético Madrid. Maar de zaterdag mocht hij wel nog eens minuten maken van coach Diego Simeone. Bovendien lijken de meer ervaren spelers zich over hem te ontfermen.

Nadat hij bij Antwerp FC op indrukwekkende wijze doorbrak en zijn eerste grote prijzen pakte, versierde de jonge Belg tijdens de voorbije wintermercato een toptransfer. Aanvankelijk werd die pas komende zomer verwacht. Maar door de nood aan vers kapitaal, wou de Belgische landskampioen in januari al zaken doen.

En daar wist Atlético van te profiteren. De Spaanse topclub legde een slordige 20 miljoen euro op tafel om Vermeeren per direct naar Madrid te halen. En uiteindelijk gingen ook de jongeling en zijn entourage overstag. Zo tekende hij een langdurig contract tot medio 2030.

LEES OOK: ‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Eindelijk speelminuten

Maar zijn eerste weken in de Spaanse hoofdstad verliepen behoorlijk moeizaam. Tijdens zijn tweede wedstrijd in Madrileense loondienst mocht Vermeeren starten, maar werd hij aan de rust al vervangen. Voorts maakte hij geen minuten meer en bleef hij telkens aan de bank gekluisterd.

Zaterdag legen Las Palmas viel hij opnieuw naast de basiself. Maar na een goede trainingsweek besloot Diego Simeone hem in de 71ste minuut alsnog te laten opdraven. Op dat moment was de match al beslist, maar Vermeeren hielp mee de nul te houden. Bovendien kunnen zo'n invalbeurten zijn integratie alleen maar bevorderen.

Knuffel van Grizou

Aan de meer ervaren spelers uit de selectie zal het in ieder geval niet gelegen hebben. Tijdens zijn eerste dagen in Madrid werd Vermeeren bijvoorbeeld meteen onder de vleugels genomen van landgenoot Axel Witsel. Op training hielp Memphis Depay dan weer met het vertalen van instructies.

En zaterdag toonde ook Antoine Griezmann zich van zijn beste kant. Tijdens het vieren voor de supporters stond Vermeeren er in zijn eentje wat beteuterd bij. Griezmann merkte het op en gaf de jonge Belg een knuffel, waarna hij ook een grapje maakte met de middenvelder. Die kon het mooie gebaar best wel appreciëren ...

Vermeeren is te vroeg vertrokken naar Atlético ...

Meest recent

'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

10
10
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

42
42
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

318
318
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

48
48
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

126
126
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

30
30
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

109
109
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

60
60
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

99
99
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

236
236
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

245
245
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

108
108
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

277
277
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

200
200
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

231
231
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

728
728
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

237
237
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

640
640
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

114
114
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

80
80
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

147
147
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

71
71
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

98
98
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

479
479
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

266
266

Meer sportnieuws