Hét jaar voor aanwinst van Genk? “Wil hier doorbreken"

door
Hét jaar voor aanwinst van Genk? “Wil hier doorbreken

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent rondlopen bij hun tweede elftal. Eén speler kwam naar Genk om uiteraard door te breken bij de eerste ploeg. Hij hoopt dat hij Wouter Vrancken op termijn kan overtuigen.

Ibrahima Bangoura

KRC Genk heeft bij Jong Genk ook een aantal buitenlandse spelers rondlopen. Eén van hen is de 20-jarige Ibrahima Bangoura. De defensieve middenvelder kwam in de zomer van 2022 naar Limburg.

Daar speelde hij tot op heden 41 duels voor Jong Genk. Zijn balans is momenteel 2 goals, 2 assists, 12 gele en 2 rode kaarten. Hij wil dolgraag zijn kans krijgen bij de eerste ploeg, waarvoor hij nog niet uitkwam.

Doorbreken bij KRC Genk

"Ik hoop natuurlijk op een selectie en een kans, maar het is de keuze van de trainer. Ik ga hem niet bellen met de vraag om mij op te stellen. Ik zal me blijven inzetten bij Jong Genk en hopelijk komt die selectie dan vanzelf. Ik heb nog een contract voor twee seizoenen. Ik wil in ieder geval nog altijd bij KRC doorbreken, want ik voel mij hier goed”, aldus Bangoura in Het Belang van Limburg.

Bangoura ligt nog tot medio 2026 onder contract in de Cegeka Arena. Hij heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 350.000 euro. Krijgt de jonge speler uit Guinee in de zomer een kans om zich te tonen aan Vrancken? Iemand als Wilfred Ndidi zal wellicht een voorbeeld zijn voor hem. Hij brak als onbekende jonge aanwinst ook helemaal door bij Genk.

JOUW MENING TELT:
Verdient hij komende zomer een kans om zich te tonen?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

94
94
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

28
28
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

42
42
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

91
91
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

156
156
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

642
642
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

90
90
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

383
383
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

87
87
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1172
1172
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

677
677
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

479
479
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1690
1690
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

732
732
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

639
639
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

516
516
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

147
147
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

99
99
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

570
570
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

422
422
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws