'Atalanta ruikt woekerwinst: nieuwe droomtransfer CDK'

door
'Atalanta ruikt woekerwinst: nieuwe droomtransfer CDK'

Verschillende Rode Duivels zijn sterk begonnen aan het nieuwe kalenderjaar, maar vooral de prestaties van Charles De Ketelaere springen in het oog. De aanvaller is bij zijn club Atalanta beslissender dan ooit. En dat levert hem mogelijk snel weer een nieuwe toptransfer op.

De Ketelaere is een jeugdproduct van Club Brugge en wist bij Blauw-Zwart ook helemaal door te breken. Zijn prestaties in de West-Vlaamse hoofdstad waren dusdanig indrukwekkend dat AC Milan zich bereid toonde om fors in zijn komst te investeren. De toenmalige Italiaanse kampioen betaalde in de zomer van 2022 een bedrag dat inmiddels opliep tot zo'n 36 miljoen euro.

Daarmee werd CDK meteen de duurste Milan-aankoop van die bewuste mercato. De verwachtingen in San Siro waren dan ook hooggespannen. Maar de jonge Belg slaagde er niet in daar aan te voldoen. In 40 wedstrijden namens de Rossoneri scoorde hij bijvoorbeeld geen enkele keer en leverde hij slechts één assist.

LEES OOK: Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

Helemaal ontbolsterd

Die cijfers zijn veel te laag voor een speler op zijn positie, maar ook in het veldspel was zijn impact te beperkt. Na amper één seizoen was het geduld in Milaan dan ook op. En dus werd elders een oplossing gezocht. Uiteindelijk bleef De Ketelaere wel in Italië actief. Zo vertrok hij op huurbasis naar Atalanta.

En dat blijkt voorlopig een uitstekende zet. In Bergamo krijgt hij volop het vertrouwen en kan hij zijn kans wél grijpen. Zeker in de laatste weken staat er geen maat meer op CDK. Zondag tegen Genoa CFC (2-1-zege) was hij opnieuw goed voor een geweldige goal. Inmiddels zit hij dit seizoen aan 10 treffers en 7 assists.

Door grote poort naar PL?

Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat Atalanta de aankoopoptie in zijn huurcontract zal lichten. Volgens Calciomercato.it staan zelfs al gesprekken gepland om de persoonlijke voorwaarden van een contract te bespreken. Men zou de Belg een meerjarige overeenkomst willen aanbieden, zodat zijn salaris gespreid kan worden. Maar dat hoeft niet te betekenen dat De Ketelaere voor lange tijd in Bergamo zal blijven.

Het genoemde medium beweert immers dat Atalanta medewerking aan een transfer zou overwegen indien er straks een royaal bod binnenkomt uit pakweg de Premier League. Men wijst dan naar het scenario van Christian Romero. Die werd na een uitleenbeurt overgenomen voor 17 miljoen euro en vervolgens vrijwel meteen doorverkocht aan Tottenham voor zo'n 50 miljoen euro. Atalanta zou zo'n route allerminst uitsluiten voor CDK.

CDK heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

71
71
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

126
126
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1051
1051
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

81
81
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

302
302
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

225
225
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

198
198
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

161
161
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

205
205
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

187
187
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

81
81
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

76
76
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

59
59
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

151
151
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

216
216
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

443
443
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

296
296
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

561
561
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

42
42
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

498
498
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

110
110
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

93
93
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

355
355
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

184
184

Meer sportnieuws