'Kroos schokt Real Madrid met knaltransfer'

door
'Kroos schokt Real Madrid met knaltransfer'

Toni Kroos (34) draait al jarenlang mee bij Real Madrid, waar hij uitgegroeid is tot een clublegende. De Duitser wordt nu in de herfst van zijn carrière in verband gebracht met een knaltransfer.

Kroos landde in 2014 bij Real, dat destijds 25 miljoen euro overmaakte aan Bayern München. Sindsdien speelde hij 447 wedstrijden voor de Koninklijke, waarin hij 28 keer scoorde en ook 96 assists gaf. In zijn indrukwekkende Madrileense prijzenkast staan onder meer vier Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Juventus wil Kroos weghalen uit Madrid

Het contract van Kroos loop eind dit seizoen af en daar zou Juventus naar verluidt van willen profiteren. In Italië klinkt het dat de Oude Dame de Duitser komende zomer naar Turijn wil halen. La Gazzetta dello Sport weet dat Juve zijn slag zal proberen te slaan als Kroos zijn contract in Madrid niet verlengt.

Kroos zal dan wel moeten inleveren, omdat het voorstel van Juve niet zou kunnen tippen aan zijn voorwaarden bij Real. Ondertussen oefent de entourage van de speler naar verluidt druk uit op Real om langer door te gaan met Kroos.

In de voetsporen van Cristiano Ronaldo

Als Kroos van Real naar Juve trekt, dan treedt hij in de voetsporen van ex-ploegmaat Cristiano Ronaldo. De Portugees verkaste in 2018 naar Noord-Italië, waar hij nog een succesvol vervolg breide aan zijn carrière.

Doet Kroos hetzelfde? Of blijft hij na al die jaren gewoon op post in Madrid? De komende transferzomer zal het moeten uitwijzen.

Wat moet hij doen?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

1
1
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

10
10
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

21
21
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

73
73
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

23
23
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

205
205
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

160
160
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

68
68
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

104
104
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

177
177
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

75
75
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

58
58
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

117
117
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

89
89
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

322
322
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

120
120
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

420
420
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

125
125
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

211
211
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

309
309
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

414
414
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

148
148

Meer sportnieuws