'Kroos schokt Real Madrid met knaltransfer'

door
'Kroos schokt Real Madrid met knaltransfer'

Toni Kroos (34) draait al jarenlang mee bij Real Madrid, waar hij uitgegroeid is tot een clublegende. De Duitser wordt nu in de herfst van zijn carrière in verband gebracht met een knaltransfer.

Kroos landde in 2014 bij Real, dat destijds 25 miljoen euro overmaakte aan Bayern München. Sindsdien speelde hij 447 wedstrijden voor de Koninklijke, waarin hij 28 keer scoorde en ook 96 assists gaf. In zijn indrukwekkende Madrileense prijzenkast staan onder meer vier Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

LEES OOK: 'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Juventus wil Kroos weghalen uit Madrid

Het contract van Kroos loop eind dit seizoen af en daar zou Juventus naar verluidt van willen profiteren. In Italië klinkt het dat de Oude Dame de Duitser komende zomer naar Turijn wil halen. La Gazzetta dello Sport weet dat Juve zijn slag zal proberen te slaan als Kroos zijn contract in Madrid niet verlengt.

Kroos zal dan wel moeten inleveren, omdat het voorstel van Juve niet zou kunnen tippen aan zijn voorwaarden bij Real. Ondertussen oefent de entourage van de speler naar verluidt druk uit op Real om langer door te gaan met Kroos.

In de voetsporen van Cristiano Ronaldo

Als Kroos van Real naar Juve trekt, dan treedt hij in de voetsporen van ex-ploegmaat Cristiano Ronaldo. De Portugees verkaste in 2018 naar Noord-Italië, waar hij nog een succesvol vervolg breide aan zijn carrière.

Doet Kroos hetzelfde? Of blijft hij na al die jaren gewoon op post in Madrid? De komende transferzomer zal het moeten uitwijzen.

Wat moet hij doen?

Meest recent

‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

49
49
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

15
15
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

8
8
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

32
32
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

22
22
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

121
121
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

75
75
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

109
109
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

57
57
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

191
191
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

200
200
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

146
146
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

192
192
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

225
225
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

275
275
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

129
129
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

120
120
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

78
78
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

361
361
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

259
259
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

300
300
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

474
474
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

176
176

Meer sportnieuws