'Kroos schokt Real Madrid met knaltransfer'

door
'Kroos schokt Real Madrid met knaltransfer'

Toni Kroos (34) draait al jarenlang mee bij Real Madrid, waar hij uitgegroeid is tot een clublegende. De Duitser wordt nu in de herfst van zijn carrière in verband gebracht met een knaltransfer.

Kroos landde in 2014 bij Real, dat destijds 25 miljoen euro overmaakte aan Bayern München. Sindsdien speelde hij 447 wedstrijden voor de Koninklijke, waarin hij 28 keer scoorde en ook 96 assists gaf. In zijn indrukwekkende Madrileense prijzenkast staan onder meer vier Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Juventus wil Kroos weghalen uit Madrid

Het contract van Kroos loop eind dit seizoen af en daar zou Juventus naar verluidt van willen profiteren. In Italië klinkt het dat de Oude Dame de Duitser komende zomer naar Turijn wil halen. La Gazzetta dello Sport weet dat Juve zijn slag zal proberen te slaan als Kroos zijn contract in Madrid niet verlengt.

Kroos zal dan wel moeten inleveren, omdat het voorstel van Juve niet zou kunnen tippen aan zijn voorwaarden bij Real. Ondertussen oefent de entourage van de speler naar verluidt druk uit op Real om langer door te gaan met Kroos.

In de voetsporen van Cristiano Ronaldo

Als Kroos van Real naar Juve trekt, dan treedt hij in de voetsporen van ex-ploegmaat Cristiano Ronaldo. De Portugees verkaste in 2018 naar Noord-Italië, waar hij nog een succesvol vervolg breide aan zijn carrière.

Doet Kroos hetzelfde? Of blijft hij na al die jaren gewoon op post in Madrid? De komende transferzomer zal het moeten uitwijzen.

Wat moet hij doen?

Meest recent

Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

5
5
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

9
9
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

84
84
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

36
36
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

52
52
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

212
212
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

106
106
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

143
143
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

46
46
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

66
66
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

346
346
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

154
154
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

771
771
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

148
148
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

82
82
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

250
250
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

90
90
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

421
421
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

245
245
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

71
71
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

243
243
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

194
194
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

137
137
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

517
517

Meer sportnieuws