Riemer: "Ik wist dat hij wilde terugkeren naar België"

door
Riemer:

Met Islam Slimani keert er (wellicht) een grote naam terug naar de Jupiler Pro League. KV Mechelen wist de Algerijnse aanvaller aan te trekken. Bij RSC Anderlecht was Brian Riemer niet verrast dat Slimani op een zucht staat van een transfer naar de Maneblussers.

LEES OOK: 'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Slimani naar KV Mechelen

"We krijgen er iemand bij die weet wat het is om oorlog te maken voorin. Verder heeft hij een neus voor goals en kan hij een bal kan bijhouden. Dat zijn kwaliteiten die we de laatste tijd misten”, zei Besnik Hasi omtrent Slimani aan Gazet van Antwerpen.

Riemer had lof voor Slimani. “Ik ben blij voor hem als hij er tekent. Ik weet dat hij graag wenste terug te keren naar België. Hopelijk kan hij er veel succes boeken, ook al hoop ik niet dat hij tegen ons scoort", lachte de coach.

Riemer niet verrast

Tegen KVM wacht een zwaar duel voor Anderlecht. “We zullen er alles aan doen om te winnen tegen KV Mechelen. Zij toonden zich al tegen de topclubs en het is een zeer moeilijke ploeg om te bekampen. Dat is de volgende horde voor ons. Momenteel hebben we wat last van blessures. De komende 7-8 matchen moeten we het team naar een hoger niveau brengen."

Slimani kende een goede periode bij Anderlecht. Hij was er goed voor 9 goals en 1 assist in 16 partijen. Hij vond geen overeenkomst met RSCA omtrent een nieuw contract. Hij tekende nadien voor de Braziliaanse club Coritiba, waar hij in 11 matchen 3 keer scoorde en 2 assists uitdeelde.

Kan hij bij KVM zich weer tonen in de Jupiler Pro League?

Gaat Slimani potten breken bij KVM?

Meest recent

'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

37
37
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

139
139
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

80
80
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

230
230
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

186
186
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

689
689
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

687
687
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

684
684
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

166
166
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

938
938
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

183
183
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

217
217
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

272
272
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

253
253
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

198
198
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

781
781
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

395
395
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

236
236
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

933
933
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

446
446
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

327
327
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

454
454
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1635
1635
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

474
474
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

697
697

Meer sportnieuws